Denizbank Havza Şubesinden Kitap Desteği

Denizbank Havza Şubesi Samsun genelinde “Samsun Okuma Vakti” projesi kapsamında başlatılan "Kitap Toplama Kampanyası"na bağışladığı 1 koli kitap ile destek oldu.

Denizbank Havza Şubesinden Kitap Desteği

Denizbank Havza Şubesi Samsun genelinde  “Samsun Okuma Vakti” projesi kapsamında başlatılan "Kitap Toplama Kampanyası"na bağışladığı 1 koli kitap ile destek oldu.

Kampanya kapsamında banka personelinin destekleri ile toplanan kitaplar Denizbank Havza Şube Müdürü Mesut Özkurt tarafından Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’a teslim edildi.

Denizbank Havza Şube Müdürü Mesut Özkurt kitap okumanın önemine değinerek; “Denzibank ailesi olarak kitap toplama kampanyasına destek vermek amacıyla bizler de elimizden gelen gayreti gösterdik. Şube çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kitapları teslim alan Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ise Özkurt’a teşekkür ederek; “ İnşallah bu bağışlar ile kampanya hedeflerimizi kısa sürede yakalamayı hedeflemekteyiz. Tüm halkımız ve kurumlarımızı bir kez daha kampanyamıza destek vermeye davet ediyorum.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ulaştırma Bakanı Turhan, OSB Yolunu İnceledi
Ulaştırma Bakanı Turhan, OSB Yolunu İnceledi
Havza Müftülüğünden Koronavirüs Açıklaması
Havza Müftülüğünden Koronavirüs Açıklaması