Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Ereli Mahallesinden olup, İstanbulda ikamet eden İrfan Altınışık’ın babası, Mithat Altınışık’ın abisi Dr. MUSTAFA ALTINIŞIK Vefat etmiştir.

*Celil Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mah. İkamet eden Merhum İsmail Korkut’un eşi, Orhan, S.Ahmet ve İdris Korkut’un Anneleri, Kadir Gündüz’ün ablası SABİRE KORKUT Vefat etmiştir.

*Ortaklar Mahallesinden olup, V.Köprüde ikamet eden Mustafa Sezer’in babası, Ümit ve Rıfat Sezer’in amcaları MEHMET SEZER Vefat etmiştir.

*Karameşe Mahallesinden merhum Kadir Çiçek’in eşi, Mehmet ve Ali Çiçek’in Anneleri ZEHRA ÇİÇEK Vefat etmiştir.

*Memduhiye Mahallesinden Merhum Nizamettin Şahin’in eşi, Ömer Şahin’in Annesi KEZBAN ŞAHİN Vefat etmiştir.

*İcadiye Mahallesinden olup, Bahçelievler Mah. İkamet eden İrfan ve Erdinç Ülker’in Babaları SELAHATTİN ÜLKER Vefat etmiştir.

*Ortaklar Mahallesinden Merhum Hacı İsmet Tural’ın eşi, Kurtça Sağlam’ın ablası, Salim ve Ali Tural’ın Anneleri, ZEYNEP TURAL Vefat etmiştir.

*Erikbelen Mahallesinden Şükrü, Abdurrahman ve Mustafa Demircan’ın babaları Hacı NEBİ DEMİRCAN Vefat etmiştir.

*Beyören Mahallesinden Nami Korkmazlı’nın Babası, Hacı MEHMET KORKMAZLI Vefat etmiştir.

*Ilıca Mahallesinden olup Değirmenüstü Mah. İkamet eden Merhum Mehmet Çağan’ın oğlu, Cahit ve Kurtça Çağan’ın kardeşleri, Süleyman Çağan’ın babası Hacı HÜSEYİN ÇAĞAN Vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden olup, Samsunda ikamet eden Fahri Yüksel’in oğlu, MUSTAFA YÜKSEL Vefat etmiştir.

*Çiftlik Mahallesinden olup, Yeni Mah. İkamet eden Kurtman, Şerif, İlyas Kiskin’in babaları, Numan Kurt’un Kayınpederi İmam Hatip Mustafa ve Recep Kisikin’in amcaları Hacı Mehmet KİSKİN Vefat etmiştir.

*Ereğli Mahallesinden Bayram, Kamil, Ali, Bilal ve Adem Başer’in babaları Hacı EMİN BAŞER Vefat etmiştir.

*Doğançayır Mahallesinden Aslan, Mehmet, Menderes ve Mutlu Alnıdelik’in babaları, Hacı AHMET ALNIDELİK Vefat etmiştir.

*Kocaoğlu Mahallesinden Mustafa Çakır’ın eşi, Ramazan Çakır’ın annnesi, NURİYE ÇAKIR Vefat etmiştir.

*Ekinpınar Mahallesinden Muhtar Şerif ve Nurettin Tuğlu’nun Anneleri ŞEHRİ TUĞLU Vefat etmiştir.

*Çamyatağı Mahallesinden Kadir Yılmaz’ın eşi, RAFİYE YILMAZ Vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden İlhami Uysal’ın kardeşi, BEKİR UYSAL Vefat etmiştir.

*Karahalil Mahallesinden olup, İstanbul da ikamet eden Şakir, Halis, Kazım, Mustafa ve Bayram Alpaslan’ın Anneleri, NAZMİYE ALPASLAN Vefat etmiştir.

* Çayırözü Mahallesinden olup, Samsunda ikamet eden Merhum Hacı İsmail Ergiden’in oğlu, Tarık Ergiden’in babası, FARUK ERGİDEN Vefat etmiştir.

*Erikbelen Mahallesinden olup, 19 Mayıs Mah. İkamet eden Tayyar ve Ali Rıza Dikmen’in Babaları Hacı ŞERİF DİKMEN Vefat etmiştir.

*Yaylaçatı Musludağ Mahallesinden Yusuf Akca’nın eşi, Yüksel, İhsan ve İbrahim Akca’nın Anneleri, HALİSE AKCA Vefat etmiştir.

*Eymir Mahallesinden Hasan Hüseyin Eren’in eşi, Hidayet Eren’in Annesi, DUDU EREN Vefat etmiştir.

*Mürsel Mahallesinden Halil Demir’in Annesi, CENNET DEMİR Vefat etmiştir.

*Boyalıca Mahallesinden TMO Emekli Fatih Sevinç’in kızı, Aydın Sevinç’in yeğeni, Umut, Ufuk ve Ömer Sevinç’in kardeşleri, Bakkallar odası Genel Sekreteri Ümit Çalışkan’ın eşi, HÜLYA ÇALIŞKAN Vefat etmiştir.

*Şeyhsafi Mahallesinden Merhum Hamit Gül’ün eşi, Yaşar ve Aziz Kaya’nın ablaları, Rafiye ve Şaziye Kaya’nın kardeşleri, Ruhi, İsmail, Şeref, Selami, Ayşe ve Fetiye Gül’ün Anneleri, FEVZİYE GÜL Vefat etmiştir.

*Yenice Mahallesinden Merhum Hacı Nurettin Demirci’nin eşi, Bülent ve Nuri Demirci’nin Anneleri, Hacı SATİ DEMİRCİ Vefat etmiştir.

* Yazıkışla Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Yeşilyurt’un eşi, Bünyamin, Aydın ve Kasım Yeşilyurt’un anneleri, Kevser Camii imam- hatibi Abdullah Bıyık’ın yengesi, FERZİYE YEŞİLYURT hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* İmircik Mahallesi sakinlerinden Ahmet, Hilmi ve Rahmi Değirmencinin ağabeyleri, ŞÜKRÜ DEĞİRMENCİ HAKKIN rahmetine kavuşmuştur.

* Çiftlik Mahallesi sakinlerinden Ekinpınarı Mahallesi İmam- Hatip i Mehmet Zengin’in ağabeyi, Münübüscü esnaflarından Nazım Zengin ve Şaban Zengin’in oğlu, ERDEM ZENGİN hakkın rahmetine kavuşmuşlardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi