AK Parti Havza İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

AK Parti Havza İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Havza İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

AK Parti Havza İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, parti binasındaki toplantının açılışında yaptığı konuşmada, teşkilat olarak çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek, şunları aktardı: “Kırsal mahallelerimizde hizmette belirli bir standardı yakalama gayretindeyiz. 2020 yılı çalışma programı için çalışmalarımıza başladık. Çalışmalarımızı büyükşehir belediyemiz ile koordineli şekilde sürdürüyoruz. Yine İlçemizin en önemli sorunlarından otopark sorununu çözecek olan projemizde son aşamadayız.” Dedi

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise Ak Parti ile Türkiye’de önemli hizmetlerin yapıldığını belirterek; “18 yıllık iktidarımız süresince yapmış olduğumuz binlerce hizmet bizler için en büyük referans. Ülkemiz geldiğimiz noktada bölgesinde lider ve örnek ülke konumunda.”dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ise Türkiye’nin gelinen noktada sağlam bir yapıya sahip olduğunu belirterek; “Üzerimize gelen her türlü bela ile mücadele ediyoruz. Bunu da sizlerden ve halkımızdan aldığımız destek ile yapıyoruz.” Dedi.

Programda son olarak konuşan AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ise kongre süreci hakkında bilgiler vererek; “Delege seçimlerini tamamladık. İnşallah önümüzdeki Şubat Ayında ilçe kongrelerimiz Havza İlçe Kongremiz ile başlayacak. İnandığımız yolda hep birlikte yürüyelim.” Dedi.

Konuşmaların ardından katılımcıların talep ve sorunları dinlendi.

Toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Kazım Furkan Kayaoğlu, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe yönetimi, gençlik ve kadın kolları, mahalle temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Toplantı sonrası Ak Parti Samsun Milletvekili ve Eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan,  Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile beraberindekiler ortopedi ve travmatoloji uzmanı Opr. Dr. Mustafa Altınışık’ın Kevser Camiindeki merasimini ziyaret ederek burada Altınışık ailesine taziyelerini bildirdiler.

Ayrıca Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan  ve Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu bir süre ilçenin ilk ve tek bayan muhtarı Sevil Çelik ile bir süre görüştüler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı