Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

* Kocaoğlu Mahallesi sakinlerinden Aşir ve Mehmet Kılıç’ın babaları, Kocaoğlu Mahallesi Muhtarı Sadık Kılıç’ın amcası, HASAN KILIÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Aslançayır Mahallesi sakinlerinden Abdurrahman İkiz’in eşi, Ali İkiz’in annesi, MEVLÜDE İKİZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Bekdiğin Mahallesi sakinlerinden Aslan Kurtça’nın babası, BAHRİ KURTÇA hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Cevizlik Mahallesi sakinlerinden Merhum İlhan, İlham, İrfan, Nuri ve Rumi Baykan’ın babaları, Samiye Baykan’ın eşi, NECİP BAYKAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Yavucuk Mahallesinden olup, İzmit’te ikamet eden Merhum Ahmet Özdemir’in kızı, Merhum Vahit Çalışkan’ın eşi, Gülsüm ve Sinan Çalışkan’ın anneleri, NECİBE ÇALIŞKAN  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Kayabaşı Mahallesi sakinlerinden Hanifi, Orhan ve Fatih Sözen’in anneleri, RUKİYE SÖZEN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Kamlık Mahallesinden olup, Samsun da ikamet eden Merhum Dursun Çakmak’ın eşi, Ercüment ve Şaban Çakmak’ın anneleri, HABİBE ÇAKMAK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Dereköy Mahallesinden olup, Ankara da ikamet eden Merhum Ali Şahin’in kızı, Şahin Dündar’ın eşi, Deniz, Muhammet ve Kübra Dündar’ın anneleri, GÜLAY DÜNDAR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*  Çelikalan Mahallesi sakinlerinden Aziz ve Ali Aydoğdu’nun anneleri, Dursun Aydoğdu’nun eşi, ŞEHRİ AYDOĞDU hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Şeyhsafi Mahallesi sakinlerinden Milli Eğitim müdürlüğü emekli personellerinden Merhum Mehmet Baş’ın oğlu, Ahmet Baş’ın kardeşi, İzzet, Recep, Mehmet Baş ve emekli öğretmen Safi Çalışkanın yeğenleri, MUSTAFA SAMET BAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Esenbey Mahallesi sakinlerinden Selahattin Korkmaz’ın eşi, NACİYE KORKMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Taşkaracaören Mahallesi sakinlerinden Bilal Güler’in eşi, FADİME GÜLER hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Memduhiye Mahallesi sakinlerinden Merhum Adil Duran’ın oğlu, Fatih ve Fahrettin Duran’ın kardeşleri, Murat Kesim’in dayısı, Serdar Duran’ın babası, FUAT DURAN  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*  25 Mayıs Mahallesi sakinlerinden Merhum Hacı Cevdet Yüksel’in oğlu, Ali, Mustafa, Cemil, Muzaffer ve Necip Yüksel in yeğenleri, Merhum Erdal, Necati ve Davut Yüksel’in kardeşleri, İlçemiz esnaflarından Harun, Hüseyin, Fatih, Güray ve Aykut Yüksel’in kardeşleri, sanayi esnaflarından İlyas Kul un kayınpederi, HALİM YÜKSEL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler