CHP Atakum İlçe Örgütünden Gazetemize Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe başkanı ve yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

CHP Atakum İlçe Örgütünden Gazetemize Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe başkanı ve yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

Havza’da gerçekleşen CHP Olağan Genel kuruluna katılmak üzere ilçemize gelen CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, CHP Atakum Yönetim Kurulu üyeleri Rasim Göbeç, Volkan Özkan, Mustafa Canlıoğlu, CHP Atakum Belediye Meclis üyesi Necmi Yazıcı, CHP önceki dönem Samsun İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kınsun,  CHP önceki dönem Milletvekili adayı Müşfik Veysel Erdoğan, Samsun Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Başkanı Cem Sultan Ermiş gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi ile görüştüler.

Havzalı hemşerimiz ve CHP Atakum Yönetim Kurulu üyeleri Rasim Göbeç; “İlçemizde gerçekleşen CHP Olağan Genel Kurulu öncesi ilçemizde gelişen olayları, bizim gibi Havza dışında yaşayan Havzalılara duyuran 25 Mayıs Gazetesini ziyaret edelim istedik. Sayın Fahri Beyin nazarında tüm çalışanlarınıza başarılar dilerim” dedi.

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik; “Gazeteler yerelde ilçenin eli ayağı ve haberleşme alanında en iyi yayın organıdır. Günümüzde sesi kesilmek istenen ve yerel basının desteklenmesi gerekmektedir. Bizlerde ziyaretlerimizde özellikle yerel basın çalışanlarımızı ihmal etmiyoruz. Kendilerine ve çalışanlarına görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Gazetemiz Kurucusu ve Sahibi Fahri Çiftçi ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Siyaset kurumu yaşadığımız yerlere ve insanlara hizmet etme yeridir, gazeteler ise o yerdeki gelişmeleri olumlu ve olumsuz olayları Halkın haber alma özgürlüğü çerçevesinde gündeme getirmektir. Havzalı bir hemşerimizin Havza dışında sizlerin arasında görev alması bizleri sevindirmiştir. Atakum’da yaşayan Havzalılara ulaşma noktasında ve onların yardım talepleri olması halinde ulaşabileceği bir kapı olmuştur. Size ve yönetiminize görevinizde başarılar dilerim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi