Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

* Memduhiye Mahallesi sakinlerinden Terzi esnaflarından Uğur Öz’ün ağabeyi, merhum Turan, Atilla, Hüsrev, Fatma ve Ayşe Öz’ün babaları, kitapçı eski esnaflardan KAZIM ÖZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* 25 Mayıs Mahallesi sakinlerinden mehume Terzi Mahrusa Ercan’ın kardeşi, Albay Kemalettin ve Doktor Saliha Ercan’ın halaları, Hacı FERHAN ERCAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Kamlık Mahallesi sakinlerinden Kurtça, Mehmet ve Enver Çon’un anneleri, merhum Nazım

Çon’un eşi, SEBİHA ÇON hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Çay Mahallesi sakinlerinden Merhum Hacı Ahmet Yetik'in oğlu, Merhum Burhan ve İlhan Yetik’in kardeşleri, Mehmet, Mustafa ve Ahmet Yetik’in babaları, Hacı ORHAN YETİK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* İmaret Mahallesi sakinlerinden Merhum Resmi Çivlez’in kızı, Siyami ve Ferdi Çivlez’in ablaları, NAİLE ÇİVLEZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Musludağı Mahallesinden olup, Samsun da ikamet eden Hasan ve Zeliha Kaplan’ın kızı, Ahmet Kaplan ve Arife Dündar’ın kardeşleri, Melek Semizoğlu hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Şeyhler Mahallesi sakinlerinden Yalçın ve Aydın Alkan’ın babaları, Selahattin Alkan’ın ağabeyi, KURTMAN ALKAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Yenimescit Mahallesi sakinlerinden İlçemiz esnaflarından Sadi, Seyit Ahmet ve Sebahattin Çeri’nin babaları, Fatih Çeri’nin amcası, BAYRAM ÇERİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Mısmılağaç Mahallesi sakinlerinden Kazım, Yahya ve Rıdvan Arslan’ın babaları, ŞEVKET ARSLAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Yazıkışla Mahallesi sakinlerinden Merhum Osman Bıyık’ın oğlu, Selahattin ve Talip Bıyık’ın babaları, ALİ BIYIK hakkın rahmetine kavuşmuştur

* İmircik Mahallesinden olup, Yenimescit Mahallesinde ikamet eden Murat, Muhammet ve Metin Korkmaz’ın babaları, Sanayi demirci esnaflarından Vedat ve Sedat Korkmaz ‘ın amcaları, CİVAN KORKMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Şeyhsafi Mahallesi sakinlerinden Eski esnaflardan Merhum Mehmet, Hasan ve İrfan Tan’ın babaları, RECEP TAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi