HALK EĞİTİM MERKEZİNDE ASHİHARA KURSU AÇILDI

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Kapalı spor salonunda Ashihara (Vuruşlu karate) kursu açıldı.

HALK EĞİTİM MERKEZİNDE ASHİHARA KURSU AÇILDI

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Kapalı spor salonunda Ashihara (Vuruşlu karate)  kursu açıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kurs’ un yaklaşık bir ay bounca Haftada iki gün Kapalı spor salonunda kurslarına devam ediyor.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kudret Ergül çocukların ilgi duyduğu her alanda değişik kurslar açtıklarını belirterek, Kapalı spor salonunda açılan karate kursunun devam ettiğini kayıt yaptırmak isteyen  çocuklarımızın boş zamanlarını spora ve sanata ayırmalarını isteyen Ergül, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yeni kurslar açmaya devam edeceklerini belirtti.

Kurs hocası Recep Gün Türkiye ve Balkan şampiyonalarına sporcu gönderdiklerini bildirirken iddialı olduğunu söyledi Recep Gün “İl ve ilçelerde yapılacak müsabakalarda başarı arzuladığını spor da başarı yakalamayı hedefleyen çocuklarımızın kayıtlarını yaptırmalarını istiyorum. Ayrıca bizlere bu şansı veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kudret Ergül, Müdür Yardımcısı Halise Eren, Gençlik Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi. Yine bizlere Havza KYK Müdürü Yasemin Hanımın sağlamış olduğu kurs ve destekle KYK öğrencileri ile Ashihara (Vuruşlu karate)  kursu açarak orda da çalışalarımız devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı