Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Çay Mahallesi sakinlerinden Merhum Fehmi Şener in eşi, Ömer, Emine, Cemal, Arife, Ayşe ve Osman Şener’in anneleri, HALİSE ŞENER hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Ladik Köseoğlu Mahallesinden olup, Karşıyaka Mahallesinde ikamet eden Karşıyaka Mahallesi eski muhtarı merhum Hasan Köse’nin kardeşi, Veysel, Sefer ve Bektaş Köse’nin babaları AHMET KÖSE hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Erikbelen Mahallesi sakinlerinden Merhum Murat ve Arif Büyük’ün ağabeyleri, Kadir Büyük’ün babası, FADÜK BÜYÜK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* İmircik Mahallesi sakinlerinden Kurtman ve Niyazi Yapar’ın babaları, ARİF YAPAR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Celil Mahallesi sakinlerinden Abdullah Kılıç’ın babası, NADİR KILIÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yazıkışla Mahallesi sakinlerinden Merhum Rasim Bıyık’ın oğlu, Ali, Bilal ve Yusuf Bıyık’ın babaları, Bayram, Kazım, Nazım ve Yazıkışla Mahallesi Muhtarı Musa Ekici’nin dayıları, FEYYAZ BIYIK  hakkın rahmetine

* Boyalıca Mahallesinden olup 19 Mayıs Mahallesinde ikamet eden Tayyar Tabağ’ın eşi, İlçemiz eski esnaflarından Nedim ve Metin Tabağ’ın anneleri, Boyalıca Mahallesi Muhtarı Cevdet Ertaş’ın halası, MELAHAT TABAĞ  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yaylaçatı Mahallesinden olup Memduhiye Mahallesinde ikamet eden Arif Çelebi’nin eşi, İsmail Çelebi’nin annesi, HAVVA ÇELEBİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kamlık Mahallesinden olup Samsun da ikamet eden Fahri Yüksel’in oğlu, MUSTAFA YÜKSEL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kuşkonağı Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden Aziz Uyar’ın eşi, İsmail Uyar’ın annesi, NEDİRET UYAR  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kocaoğlu Mahallesinden olup, Bahçelievler Mahallesinde ikamet eden  SASKİ Personellerinden Adem ve Davut Ergül’ün babaları, Mümin ve Ahmet Ergül ün ağabeyleri, Onur ve Samet Ergül ün dedeleri, Hacı Molla MEHMET ERGÜL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Şeyhkoyun Mahallesi sakinlerinden Arabi, Nurettin ve Erdal Özkan’ın babaları, Mehmet Ali Özkan’ın ağabeyi, FETİ AHMET ÖZKAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Boyalıca Mahallesi sakinlerinden Zeki ve Yılmaz Ertaş’ın babaları, Boyalıca Mahallesi Muhtarı Cevdet Ertaş ve Recep Dilbaz ın dayıları, Seydahmet, Cengiz ve İlhami Ertaş ın amcaları, Hacı MİTHAT ERTAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*25 Mayıs Mahallesi sakinlerinden İlçemiz esnaflarından Mustafa ve Rıfat Köse’nin kardeşleri, Köy Hizmetleri emekli personellerinden Şeref Özdilek in eşi, AYSEL ÖZDİLEK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Ortaklar Mahallesi sakinlerinden Murat, Faruk ve Erol Demirbilek’in  anneleri, ZARİFE DEMİRBİLEK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kamlık Mahallesinden olup, Samsun da ikamet eden emekli öğretmen Merhum Mehmet Koçak ın eşi, Mustafa, Nevzat, Ayşe, Nezaket, Musadiye ve Semra Koçak’ın anneleri, MAKBULE KOÇAK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Ortaklar Mahallesi sakinlerinden Hüseyin ve imam-hatip Zeynel Tural’ın babaları, ŞAKİR TURAL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı