CHP’de Havza İlçe Başkanlığına Halil Alkan Aday

Kongre sürecinin başladığı CHP Havza İlçe teşkilatında Halil Alkan ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

CHP’de Havza İlçe Başkanlığına Halil Alkan Aday

Kongre sürecinin başladığı CHP Havza İlçe teşkilatında Halil Alkan ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

CHP Havza İlçe Başkanlığında düzenlenen bir basın toplantısında ilk olarak konuşan CHP Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban kongrede aday olmayacağını belirterek; “ Bu ana kadar partinin hemen her kademesinde görev aldım. Bundan sonraki süreçte yine partinin yanında olacağını ve her koşulda mücadelesine devam edeceğim. Görevim doyunca her zaman desteklerini gördüğüm yönetim kuruluna , üyelere ve Havzalılara teşekkürlerini sunarım. Dedi.

Kongre takvimi hakkında bilgiler de veren Çoban ilçe kongresinin 14 Ocak 2020 tarihinde Havza Belediye Kültür Merkezinde yapılacağını belirterek; “ Kongremizin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Büyük uğraşlar vererek her üyemiz ile çalışmalar yaptık,  yaşadığımız sürece baktığımızda görülüyor ki CHP ne dedi ise bugün bir bir ortaya çıktı. Toplumun her kesiminin sorunlarına eğilen CHP iktidarına ülkemizin şimdi her zamankinden daha çok ihtiyacı var bu açıkça görülmekte” Dedi

İlçede esnaflık yapan ve CHP İlçe Başkanlığına Adaylığın açıklayan Halil Alkan ise bunun bir hizmet ve  bayrak yarışı olduğunu belirterek; “ Bu yarışı üyelerimiz ve tüm halkımızla beraber göğüslemek için elimizden ne geliyorsa yapmak en büyük görevimizdir. İlk hedefimiz ilk seçimlerde ortak akıl ve dayanışma ile ilçemizde partimizi en iyi konuma getirmek asli görevimizdir. Daha sonra Havza’da CHP belediyesi ve tüm Türkiye’de CHP iktidarı İçin var gücümüzle çalışacağız. Her kapıya giderek herkesin sorunlarına daha çok hassasiyet göstereceğiz. Oluşturacağımız yönetim herkesi kucaklayacak bir yönetim olacaktır. Çalışmalarımız öncelikli olarak halkımızın isteklerine yanıt verecek çözüm yollarını bularak olacaktır. Bizim bu memleket ve ülkemiz için çözüm önerilerimiz her zaman vardır ve bugünden başlatarak Ülkemizin bir CHP iktidarına ihtiyacı vardır. Mevcut ülkenin haline baktığımızda görülüyor ki, esnafından memuruna , gencinden emeklisine , kadınından çocuğuna , işçisinden köylüsüne , işvereninden tüccarına herkes büyük bir sıkıntıdadır. Bu durumlar gösteriyor ki şimdi daha çok çalışmak zorundayız ve ülkemizin refah içerisinde olacağı geleceği beraber kurmak için bizler hazırız.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı