Havza Muhtarları Derneği İstişare Toplantısı

Havza Muhtarları Derneği aralık ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Havza Muhtarları Derneği İstişare Toplantısı

Havza Muhtarları Derneği aralık ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Ahmet Çavdar başkanlığında dernek lokalinde düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar yapılan toplantılar ile dernek üyesi muhtarların bir araya gelme şansı bulduklarını belirterek; “Önümüzdeki hafta Havza Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın mütevelli heyeti seçimi var. Burada özveri ve hakkaniyet ile görev yapacak iki muhtarımızı belirleyeceğiz. Aday olacak arkadaşların bunları göze önünde bulundurması gerekmekte. Ayrıca Salı günü toprağa verdiğimiz şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar kardeşimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir muhtarlara Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Özdemir, “Amacımız kaynaklarımızı doğru kullanarak en fazla hizmeti sizlere ulaştırmak. Bunun için de yine siz değerli muhtarlarımızın katkıları bizler için çok önemli. Halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürmenin gayretindeyiz. Bunun için Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız. 2020 yılı için planlamalarımız yaptık ve inşallah önümüzdeki yılda çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Yine Samsun Büyükşehir Belediyemizin ilgili daireleri de 2020 planlamalarını yaptılar. Herkesin ve her mahallenin kendine göre bir önceliği var. Bizler planlamamızı yaparken ilçemizin önceliklerini dikkate aldık. Hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Havza Belediyemiz olarak çalışmalarda bir birimize destek vererek halkımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise İktidar partisinin temsilcisi olarak ilçe adına yapılacak her işe yardımcı olacaklarına değinerek; “Bize gelen talepler doğrultusunda sizlerin isteklerinizi iletmek bizlerin vazifesi.” Dedi.

Konuşmaların ardından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan muhtarların talep ve sorunlarını dilendiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi