Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Gidirli Mahallesi sakinlerinden Mehmet Sayar’ın oğlu, Jandarma Uzman Çavuş KEMAL SAYAR şehit olmuştur.

*Yukarısusuz Mahallesi sakinlerinden Satılmış, Servet, Altun ve Asım Kahriman’ın anneleri, DÖNDÜ KAHRİMAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kocaoğlu Mahallesi sakinlerinden Recep, Mehmet ve Ahmet Yelken’in babaları, Kocaoğlu Mahallesi eski muhtarı, ALİ YELKEN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Mürsel Mahallesi sakinlerinden Hacı Cuma ve Hasan Satılmış’ın babaları, İlçemiz esnaflarından Erol ve İlhan Satılmış’ın dedeleri, MEHMET SATILMIŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Şeyhkoyun Mahallesi sakinlerinden Resul Sönmez’in eşi, Hasan Sönmez’in yengesi, Hüseyin ve Nurten Sönmez’in anneleri, SEVCAN SÖNMEZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Mısmılağaç Mahallesi sakinlerinden Asım, Süleyman, Neşet ve Ömer Kaplan’ın babaları, AZİZ KAPLAN hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Ağdırhasan Mahallesi Mahallesinden olup, İcadiye Mahallesinde ikamet eden Mustafa, İsmail ve Aziz Kuru’nun babaları, FİKRİ KURU hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Çakıralan Mahallesinden olup Çorlu Ergene’de ikamet eden Mustafa Mandacı’nın torunu Aziz, Duran, Cihan Mandacı ve Hüseyin Kaya’nın yeğenleri ALİ MANDACI hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kocaoğlu Mahallesi sakinlerinden Emin ve Mümin Şahinin babaları, ALİ OSMAN ŞAHİN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Eymir Mahallesi sakinlerinden merhum Haydar Kaplan’ın eşi, Aziz Aslan’ın kayınvalidesi, Bektaş Çobancıoğlu’nun kardeşi, NERMİN KAPLAN hakkın rahmetine kavuşmutur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti