İLK KIVILCIM HAVZA SPOR KUPASINI ALDI

U -12 İlk Kıvılcım Havza spor futbol takımı 2018 – 2019 B Grubunun 1. Olarak bitirerek kupasını aldı. Oynadığı futbol ve aldığı başarılı sonuçlarla adından Samsun da söz ettiren U-12 İlk kıvılcım Havza spor kulübü kupasını alarak taçlandırdı.

İLK KIVILCIM HAVZA SPOR KUPASINI ALDI

U -12 İlk Kıvılcım Havza spor futbol takımı 2018 – 2019 B Grubunun 1. Olarak bitirerek kupasını aldı. Oynadığı futbol ve aldığı başarılı sonuçlarla adından Samsun da söz ettiren U-12 İlk kıvılcım Havza spor kulübü kupasını alarak taçlandırdı. U -12 İlk Kıvılcım Havza spor futbol kulübü yaptığı açıklamada “Çok şükür emeklerimizin karşılığını almaya başladık. Sabırla çok çalışmakla özveriyle emeği geçen başta Murat Ünsal hocamıza, Cengiz Durak hocamıza turnuvaların Atom karıncaları U-12 futbol takımımız oyuncularına çıktığımız bu güzel yolda bizlere desteğini esirgemeyen sponsorlarımıza sporcularımızın ailelerine sonsuz teşekkürler ederiz.” Dedi.

2019-2020 FİKSTÜR KURALARI ÇEKİLDİ

Samsun U-16 Ligi  (36)  Takımla oynanacak Ligde Kuralar çekilmesiyle İlk kıvılcım Havza spor D grubunda yer aldı.

12 Aralık 2019 Tarihinde yapılan kura çekimi ile grup ve rakipleri belli olan İlk kıvılcım Havza spor antrenmanlarına da başlamış oldu. 10 Ocak 2020 tarihinde yapılacak müsabakalarla İlk kıvılcım Havza sporun da bulunduğu grup şu şekilde oluştu.  Yolspor ,Atakentspor ,G.O.Pınarspor ,Telekomspor ,Irmak Sanayispor ,Baruthanespor ,Alaçamspor, Havza İlkkıvılcım Spor, Kadıfekalespor olarak belirlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı