Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Aslançayır Mahallesinden Merhum Ziya Kalaycı’nın oğlu, Teyfik ve Hurşit Kalaycı’nın kardeşleri, Nadir ve Bayram Kalaycı’nın babaları, KADİR KALAYCI hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Değirmenüstü Mahallesinden olup, İzmir de ikamet eden Muzaffer, Osman, Orhan, Seydahmet ve Sabri Erdemir in ağabeyleri, SALİH ERDEMİR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yenice Mahallesi sakinlerinden Bülent ve Nuri Demirci’nin babaları, Fahri Şahin in kayınbiraderi, Hacı NURİ DEMİRCİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kocaoğlu Mahallesi sakinlerinden Sefer Çakan’ın eşi, Elif ve Furkan Çakan’ın Anneleri, Şaban Kaya’ nın ablası, HAVVA ÇAKAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Değirmenüstü Mahallesi sakinlerinden Mustafa Karadayı ve Merhum İbrahim Mustafa Karadayı’nın kardeşleri, Cemalettin Yiğit in dayısı, HÜSEYİN KARADAYI hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Celil Mahallesinden olup, İstanbul da ikamet eden Murat Kurt un babası, Ahmet Kurt ve Merhum Necati Kurt’un kardeşleri, Necdet ve Merhum Necmettin Kurt’un amcaları, NAZIM KURT hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kamlık Mahallesi sakinlerinden Sofu Ahmet Çon un eşi, Şevki, Vecihi, Musa ve Merhum Mustafa Çon’un anneleri, NEBAHAT ÇON hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Çayırözü Mahallesi sakinlerinden Cafer ve Mustafa Duran ın babaları, Merhum Hamit ve İdris Duran ın ağabeyleri, MUZAFFER DURAN hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Değirmenüstü Mahallesi sakinlerinden Ali, Aslan ve Mustafa Yılmaz ın halaları, FATMA YILMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Aşağı Yavucuk Mahallesi sakinlerinden Ramazan ve Hakkı Dönmez in anneleri, HAMİDE DÖNMEZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Şeyhsafi Mahallesi sakinlerinden Merhum Rahim Ergin in kızı, Yunus, Sedat ve Semiha Ergin’in ablaları, Safi ve Osman Baş’ın anneleri, Mehmet Baş’ın eşi, MÜZEYYEN BAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Çelikalan Mahallesinden olup Sondj Mahallesinde ikamet eden Mustafa Çelik’in oğlu, Cevat ve Hüseyin Çelik’in kardeşleri, Nazım, Recep, Kerem ve Mehmet Çelik’in babaları, KAZIM ÇELİK hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Şeyhsafi Mahallesinden olup, Almanya da ikamet eden Merhum Rasim Balcı’nın oğlu, Süleyman, Kamil, Ahmet ve Halil Balcı’nın ağabeyleri, Aslan ve Vefa Balcı’nın babaları, MUZAFFER BALCI hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Sivrikese Mahallesi sakinlerinden Merhum Muharrem Yıldırım’ın eşi, Ramazan ve Suat Yıldırım’ ın anneleri, NEZAKET YILDIRIM hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Bekdiğin Mahallesi sakinlerinden İbrahim Erdal’ın oğlu, ORHAN ERDAL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kemaliye Mahallesi sakinlerinden Eski Muhtar Ekrem Çimenin annesi, ÜLFİYE ÇİMEN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kayabaşı Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Pala’nın eşi, Halit ve Halis Pala’nın anneleri, Bilal ve Bekir Gümüş’ün halaları, UZÜME PALA hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Kale Mahallesi sakinlerinden Kutbey Sarıoğlu’nun eşi, FAHRİYE SARIOĞLU hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Çamyatağı Mahallesi sakinlerinden Muzaffer ve Bahri Açar’ın ağabeyleri, Azmi Açar’ın  babaları, Hacı MUHARREM AÇAR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*İlçemiz Yaylaçatı Mahallesi sakinlerinden Musa, Ahmet, Ömer ve İsa Büyük’ün dayıları, Bekir, Mustafa, Ahmet ve Şaban Güngör’ün babaları, MEVLÜT GÜNGÖR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti