Başkan Özdemir, İki Proje için Bakan Soylu İle Görüştü

Havza'ya yapılması düşünülen hükümet binası ve emniyet binası için Bakan Soylu ile görüştüler.

Başkan Özdemir, İki Proje için Bakan Soylu İle Görüştü

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret ettiler.

AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile TBMM'de ziyaret ederek Havza’da yapılması düşünülen projeler için taleplerini ilettiler.

Görüşme ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretin kendileri adına olumlu geçtiğini belirterek; “Öncelikle Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’ beye nezaketi için teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz görüşmelerde Sayın Milletvekillerimiz ve bizler tarafından ilimizin ve ilçelerimizin beklentilerini kendisine aktarma fırsatı bulduk. Havza’da hayata geçirmeyi düşündüğümüz hükümet binası ve emniyet binası hakkında da projelerimizi sayın bakanımıza aktarırken bu projeler için hazırlanan dosyamızı verme fırsatı bulduk.” Dedi.

Ziyaret sonrası Heyet, ziyaretin anısına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Kurtuluş Mücadelesinin ve Samsun’un simgelerinden Bandırma Vapurunun maketi hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi