Havza Belediye Spor İlk Mağlubiyetini Aldı

Gecen hafta oynanan müsabakada 3 kırmızı kart 1 sakat veren Havza belediye spor Alaçam deplasmanın dan hiç beklemediği bir yenilgi alarak üçüncü sıraya kadar gerileyerek haftayı puansız kapattı.

Havza Belediye Spor İlk Mağlubiyetini Aldı

Gecen hafta oynanan müsabakada 3 kırmızı kart 1 sakat veren Havza belediye spor Alaçam deplasmanın dan hiç beklemediği bir yenilgi alarak üçüncü sıraya kadar gerileyerek haftayı puansız kapattı. Havza belediye spor Alaçam belediye spor deplasmanından eli boş ve liderliği bırakarak döndü.

Karşılaşmanın ilk ve ikinci yarıda bulduğu gollerle Alaçam belediye spor Havza belediye  spor karşısında aldığı 3-0 galibiyetle Havza belediye spor puan cetvelinde iki basamak gerileyerek 3. Sırada yer aldı. Havza belediye sporda moraller bir anda altüst olurken cezalı oyuncular can sıktı. 

Ufuk Öğütveren’le Yollar Ayrıldı

Alaçam deplasmanına gençlerle gittiğimiz müsabaka da ilk mağlubiyeti bu şekilde almanın üzüntüsünü yaşıyorum herkese başarılar dilerim, Öğütveren “Hakkınızı helal edin. Hakemlerin takımlara kıyıcı olmamalarını gerektiğini söyleyen Öğütveren takımın yarısı yok cezalı ve sakat Havza Belediye spordaki Antrenörlük görevimi almış olduğum karar itibari ile üzülerek bırakıyorum bana destek veren kulüp Başkanı Aziz Pekşen'e Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Karaca'ya yönetim kuruluna ve bana destek veren Cankat hocam'a ve futbolcularıma, hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Havza Taraftarlarna çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ulaştırma Bakanı Turhan, OSB Yolunu İnceledi
Ulaştırma Bakanı Turhan, OSB Yolunu İnceledi
Havza Müftülüğünden Koronavirüs Açıklaması
Havza Müftülüğünden Koronavirüs Açıklaması