Esnaf Ziyaretlerinin Altıncısı Yapıldı

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz halk buluşmaları kapsamında esnaf ziyareti düzenledi

Esnaf Ziyaretlerinin Altıncısı Yapıldı

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz halk buluşmaları kapsamında esnaf ziyareti düzenledi.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda doğrudan vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinlemek amacıyla başlattığı Halk Buluşmaları kapsamında Sözenler Semaveri ziyaret etti.

Sözenler Semaver Ziyaretinde iş yeri sahipleri Azem Sözen ve kardeşleri ile bir araya gelen Yılmaz, Havza ekonomisi, iş gücü, istihdam ve Havzanın günlük iş potansiyeli hakkında sohbet ettiler. Yapılan sohbet sonrası Kaymakam Yılmaz’a Semaverin üretim aşamaları Azem Sözen tarafından anlatıldı.

Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemeye ve çözüm üretmek için ziyaretler gerçekleştirdiğini belirten Havza Kaymakamı Metin, “Birlik ve beraberlik içerisinde en iyi hizmetleri sizlere getirmenin çabası içerisindeyiz. Her zaman için devletin vatandaşının yanında olduğunu göstermek için çalışıyoruz esnaf ziyaretlerimizin altıncısını düzenledik. Bu tür ziyaretlerimiz sürekli olarak devam edecek. İlçemizin ismini duyuran ve Havza’da üretilip bir çok ülkeye ihracat gerçekleştiren Sözenler Semavere başarılarının devamını dilerim” dedi

Sözenler Semaver Azem Sözen; “İlçemizde üretilen Havza Semaverinin üretim aşamalarını Kaymakam beye anlattık. Kaymakam Beyin bizleri ziyareti mutlu etmiştir. Kendilerine ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi