Karayolları Bölge Müdürü Gönenli Havza ziyareti

Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli Havza’da incelemelerde bulundu.

Karayolları Bölge Müdürü Gönenli Havza ziyareti

Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli Havza’da incelemelerde bulundu.

Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli Havza’da 4 farklı noktada trafik güvenliği için yapılan talepleri yerinde inceledi.

İncelemelerde Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli’ ve beraberindekilere talepler hakkında bilgiler vererek Samsun Ankara, Samsun Vezirköprü, ve Havza Bafra Karayolu üzerinde incelemeler yaptılar.

Heyet ilk olarak Havza Organize Sanayi Bölgesi üst geçidinde incelemelerde bulundular. Havza TSO Başkanı Erkan Acar üst geçidin TIR manevraları için yeterli olmadığını belirterek; “Kısa süre sonra Havza OSB’den ürün sevkiyatı başlayacak. Buradaki sorunun bir an evvel giderilmesi önem arz etmek.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise başta Havza OSB üst geçidi olmak üzere ilçede farklı bölgelerde trafik güvenliği acısından sorun yaşanabilecek alanların olduğunu belirterek; “Bu alanlarda gerekli tedbirlerin alınması hem can hem de mal güvenliği için önemli.” Dedi.

Heyet daha sonra Samsun Vezirköprü yolu üzerinde bulunan Hastane girişi ve Sondaj Mahallesi mevkiinde bulunan Vezirköprü Kavşağında incelemelerde bulundular.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz özellikle Sondaj Mahallesi mevkiinde bulunan Vezirköprü Kavşağının yağışlı havalarda trafik acısından tehlikeli olduğuna değinerek; “Bu noktada bir çok kaza meydana gelmekte. Halkımızın mal ve can güvenliğini sağlamak adına gerekli tedbirlerin bir an evvel alınması gerekli. “dedi.

Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli ise yapılan incelemelerin sonucunda buralarda trafik güvenliğini sağlayacak çalışmalar yapılacağını belirtti.

Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli’ye Karayolları 7. Bölge Müdürü Haydar Kobya, Etüt Proje ve Çevre Başmühendisi Kemal Öksüz ve Trafik Güvenliği Başmühendisi Hasan Ali Birinci eşlik ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı