Gençlik Ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu’dan Havza Ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu Havza’da bir dizi ziyaret ve inceleme gerçekleştirdi.

Gençlik Ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu’dan Havza Ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu Havza’da bir dizi ziyaret ve inceleme gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu ilk olarak Havza Kaymakamı Metin Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Ziyarette Havza Kaymakamı Metin Yılmaz okullardaki sportif başarıyı önemsediklerini belirterek; “Bu bağlamda ilçemizin Gençlik ve Spor Koordinatör İlçe Müdürlüğü olması bizler adına önemli. Öğrencilerimize yönelik uygulanan sportif yetenek testlerinin ileriye dönük önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Kaymakamlık olarak ilçemizdeki her türlü sportif faaliyete destek olma gayretindeyiz.” Dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu ise 81 ilde başlatılan Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi çalışmaları hakkında bilgiler vererek Havzanın sportif acıdan gelişmesi için gerekli desteğin verileceğini belirtti.

Kaymakam Yılmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu daha sonra okul sporlarına destek amaçlı Makbule Yusuf Ölçer Yatılı Bölge Ortaokulunu (YBO) ziyaret ederek burada spor salonunda incelemelerde bulundu.

Salon güvenliği ve okulun sportif malzeme ihtiyaçları hakkında tespitlerde bulundular.

Heyet daha sonra ise Havza Şehit Besim Kazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor salonunda inceleme yaptı yetkililerden salon ile bilgiler aldılar.

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu ve beraberindekiler daha sonra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Ziyarette Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e 81 ilde başlatılan Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi çalışmaları hakkında bilgiler; “Bu projede Samsun için hedefimiz 60 bin kişiye yüzme öğretmek. Bunun içinde belediyelerimiz ile ortak çalışmalar planlamaktayız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesi için sportif faaliyetlere her türlü desteğin verildiğini belirterek; “İlçemiz için yapılacak her şeyde işbirliğine açığız. Dün olduğu gibi bu günde spor ve sporculara desteğiz devam edecek. İlçemizdeki mevcut spor alanlarını geliştirmek ve yenilerini kazandırmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.” Dedi.

Ziyarette 81 ilde başlatılan Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında yapılabilecek çalışmalar ile ilçeye kazandırılabilecek yeni spor tesisleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu’na Gençlik ve Spor İl Müdürü Celalettin Kapçak, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun, Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur sağlam eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı