Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*ŞEHİT İLANI Boyalı Aşcıoğlu Mahallesinden olup, Sondaj Mah. İkamet eden Kemal Yavan’ın torunu, Dursun Yavan’ın oğlu, Mahmut Yavan’ın kardeşi, ŞEHİT OLMUŞTUR.

*25 Mayıs Mahallesinden Ali, Mustafa, Cemil, Muzzaffer, Necip ve Merhum Ekrem Yüksel’in Abileri, Harun,Hüseyin,Halim,Fatih,Güray,Aykut  ve Merhum Erdal,Necati ve Davut Yüksel’in Babaları, Hacı CEVDET YÜKSEL Vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mayıs Mah. İkamet eden Ayşe Koçak’ın eşi, Oktay, Okay ve Olcay Koçak’ın Babaları, Kıbrıs Gazisi NAMİ KOÇAK Vefat etmiştir.

*Ladik Tüfekçidere Mahallesinden olup 25 Mayıs Mah. İkamet eden Yasin, Rıdvan ve Sedir İnternet Cafe Ayhan Çelik’in Anneleri SABİHA ÇOBANBAŞI Vefat etmiştir.

*Doğançayır Mahallesinden Erol Çetinkaya’nın Babası Hacı YAŞAR ÇETİNKAYA Vefat etmiştir.

*Kale Mahallesinden olup Almanya da ikamet eden Merhum Süleyman Ağa Sarıoğlu’nun torunu, Mehmet Sarıoğlu’nun oğlu Arafat Sarıoğlu’nun kardeşi, TAMER ARASAT SARIOĞLU Vefat etmiştir.

 *Gidirli Mahallesinden Merhum Bekir İşler’in eşi, MEVLÜDE İŞLER Vefat etmiştir.

*Şeyhler Mahallesinden olup, Samsunda ikamet eden Merhum İsa Doğan’ın eşi, Şerif, Cemal, Muhammet ve Hasan Doğan’ın Anneleri, NAZİFE DOĞAN Vefat etmiştir.

*Ereli Mahallesinden olup İstanbul da ikamet eden Şerif Aygün’ün oğlu, Arslan, Azem ve Adem Aygün’ün kardeşleri, ERDEM AYGÜN Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi