Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*ŞEHİT İLANI Boyalı Aşcıoğlu Mahallesinden olup, Sondaj Mah. İkamet eden Kemal Yavan’ın torunu, Dursun Yavan’ın oğlu, Mahmut Yavan’ın kardeşi, ŞEHİT OLMUŞTUR.

*25 Mayıs Mahallesinden Ali, Mustafa, Cemil, Muzzaffer, Necip ve Merhum Ekrem Yüksel’in Abileri, Harun,Hüseyin,Halim,Fatih,Güray,Aykut  ve Merhum Erdal,Necati ve Davut Yüksel’in Babaları, Hacı CEVDET YÜKSEL Vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mayıs Mah. İkamet eden Ayşe Koçak’ın eşi, Oktay, Okay ve Olcay Koçak’ın Babaları, Kıbrıs Gazisi NAMİ KOÇAK Vefat etmiştir.

*Ladik Tüfekçidere Mahallesinden olup 25 Mayıs Mah. İkamet eden Yasin, Rıdvan ve Sedir İnternet Cafe Ayhan Çelik’in Anneleri SABİHA ÇOBANBAŞI Vefat etmiştir.

*Doğançayır Mahallesinden Erol Çetinkaya’nın Babası Hacı YAŞAR ÇETİNKAYA Vefat etmiştir.

*Kale Mahallesinden olup Almanya da ikamet eden Merhum Süleyman Ağa Sarıoğlu’nun torunu, Mehmet Sarıoğlu’nun oğlu Arafat Sarıoğlu’nun kardeşi, TAMER ARASAT SARIOĞLU Vefat etmiştir.

 *Gidirli Mahallesinden Merhum Bekir İşler’in eşi, MEVLÜDE İŞLER Vefat etmiştir.

*Şeyhler Mahallesinden olup, Samsunda ikamet eden Merhum İsa Doğan’ın eşi, Şerif, Cemal, Muhammet ve Hasan Doğan’ın Anneleri, NAZİFE DOĞAN Vefat etmiştir.

*Ereli Mahallesinden olup İstanbul da ikamet eden Şerif Aygün’ün oğlu, Arslan, Azem ve Adem Aygün’ün kardeşleri, ERDEM AYGÜN Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAVZA MTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ STAJI İÇİN AVRUPA’DA
HAVZA MTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ STAJI İÇİN AVRUPA’DA
Havza’da Pırtı Pazar Esnafına Çöp Poşeti Dağıtıldı
Havza’da Pırtı Pazar Esnafına Çöp Poşeti Dağıtıldı