Eski Vekil İrfan Demiralp’ten Havza Ziyareti

18., 19. ve 20. Dönem Samsun Milletvekili İrfan Demiralp Havza’da ziyaretlerde bulundu.

Eski Vekil İrfan Demiralp’ten  Havza Ziyareti

18., 19. ve 20. Dönem Samsun Milletvekili İrfan Demiralp Havza’da ziyaretlerde bulundu.

18., 19. ve 20. Dönem Samsun Milletvekili İrfan Demiralp  sırası ile Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ziraat Odası ve Havza Eski Belediye Başkanı Avukat Murat İkiz’i ziyaret etti.

Demiralp ziyaretler kapsamında ilk olarak Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Demiralp Başkan Özdemir’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak; “İlçemiz için her zaman göreve hazırım.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin  Özdemir; Demiralp’ın Havzanın önemli simalarından olduğunu belirterek “Sayın vekilimizin bizleri ziyareti memnun etmiştir. İlçemizin yetiştirdiği ender siyasetçiler arasında bulunan Sayın Demirlap’e teşekkür ederim. Bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak bizlere güç katacaktır. ” dedi.

Demiralp daha sonra Havza Ziraat Odasında geçerek burada  Oda Başkan Yardımcısı Bünyamin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Demiralp, Havza’da geçmişte yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verirken, yapılan bu yatırımların mevcut zamanda nasıl işlediği ve çiftçilerin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

Havza Ziraat Odası Başkan yardımcısı Bünyamin Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Sayın vekilimizin TBMM’de Samsun’u temsil ettiği dönemde ilçemiz çok büyük yatırımlar almıştır. Vesile olduğu işler ilçemiz halkı tarafından hala bahsedilmektedir. Odamıza ve bizlere ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederim” dedi.

Samsun Eski Milletvekili İrfan Demirlap; “Çiftçilerimiz ile bir araya gelmekten çok mutlu olduk. Vekilliğimiz döneminde kazandırdığımız kırsal yatırımlar hakkında bilgi sahibi olduk.  Havza’ya her gelişimizde uğradığımız yerler arasında ziraat odası birinci uğrak yerimiz olmaktadır” dedi.

Avukatlık bürosunda eski belediye başkanı Murat İkiz’i ziyaret eden Demirlap, İkiz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Murat İkiz; “Vekilimize ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. İlçemize ve bölgemize yapmış olduğu katkılar yıllar içerisinde hala konuşulmaktadır. Kendisi döneminde Havza büyük yatırımlar almıştır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi