Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*İcadiye Mahallesinden İbrahim Kutluer’in abisi, Nihat Kutluer’in Amcası, RESUL YÜKSEL KUTLUER  Vefat etmiştir.

*Ağdırhasan Mahallesinden Abdullah Yurduseven’in oğlu, Sedat Yurduseven’in kardeşi, Muhammet, Mustafa ve Kadir Yurduseven’in Babaları, Paşapınar Mah. İmam Hatibi SAİT YURDUSEVER Vefat etmiştir.

*Celil Mahallesinden Bülent ve Okan Akkaya’nın Babaları, İsa, Musa, Halit ve Mahmut Akkaya’nın Amcaları, NEŞET AKKAYA Vefat etmiştir.

*Yaylaçatı Mahallesinden Mevlüt Güngör’ün eşi, Bekir, Mustafa, Ahmet ve Şaban Güngör’ün Anneleri, ELMAS GÜNGÖR Vefat etmiştir.

*Aslançayır Mahallesinden Şehit Muhammet Yılmaz’ın Dedesi, Mustafa, Mecit ve Hakkı Yılmaz’ın Babaları, Hacı DURSUN YILMAZ Vefat etmiştir.

*Aslançayır Mahallesinden Merhum Dursun Yılmazın eşi, Şehit Muhammet Yılmaz’ın Babannesi,Mustafa, Mecit ve Hakkı Yılmaz’ın Anneleri, Hacı ARİFE YILMAZ Vefat etmiştir.

*Güvercinlik Mahallesinden Merhum Vahit Kurt’un eşi, Süleyman ve Şemsettin Kurt’un Anneleri, RABİA KURT Vefat etmiştir.

*Güvercinlik Mahallesinden olup, Almanya da ikamet eden, İlyas Şahin’in Babası, Nazım ve İsmail Şahin’in Abileri, ALİ ŞAHİN Vefat etmiştir.

*Kocapınar Mahallesinden olup, Suluova da ikamet eden, Merhum Hacı Osman Arslan’ın eşi, SATİ ARSLAN Vefat etmiştir.

*Memduhiye Mahallesinden Merhum Nevzat Doğay’ın oğlu, Dilek Günay’ın eşi, Canseri, Dane, Binnaz ve Ahmet Doğay’ın Babaları, Dündar Doğay’ın kardeşi, ADNAN DOĞAY Vefat etmiştir.

*Karabük Mahallesinden olup, Muemduhiye Mahallesinde ikamet eden, Merhum Cafer Balcı’nın eşi, Dursun Balcı’nın Annesi, NAZİRE BALCI Vefat etmiştir.

*Şeyhali Mahallesinden Merhum Fikri Yılmaz’ın eşi, Ahmet, Vahit, Kadir, Fikret ve Aydemir Yılmaz’ın Anneleri, MÜSLİME YILMAZ Vefat etmiştir.

*Çamyatağı Mahallesinden Selami Şahiner’in kızkardeşi, Yusuf Şahin’in eşi, ELMAS ŞAHİN Vefat etmiştir.

*Üniversite Mahallesinden Necati Aydın’ın eşi, Yahya ve Şerif Aydın’ın Anneleri, ŞÜKRİYE AYDIN Vefat etmiştir.

*Şeyhsafi Mahallesinden Abdullah Yüksel’in eşi, Recep, Mustafa ve Öğretmen Ayla Köse’nin Anneleri, ŞÜKRAN YÜKSEL Vefat etmiştir.

*Bekdiğin Mahallesinden ÖMER TOKBAY Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı