Havza Muhtarları Derneği İstişare Toplantısı

Havza Muhtarları Derneği Eylül ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Havza Muhtarları Derneği İstişare Toplantısı

Havza Muhtarları Derneği Eylül ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Dernek başkanı Ahmet Çavdar başkanlığında dernek lokalinde düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir muhtarlara Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Bu yıl ki çalışma programımızın sonuna gelmek üzereyiz. Amacımız kaynaklarımızı doğru kullanarak en fazla hizmeti sizlere ulaştırmak. Bunun içinde yine siz değerli muhtarlarımızın katkıları bizler için çok önemli. İnşallah önümüzde ki çalışma programı içinde çalışmalarımıza şimdiden başladık. Halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde götürmenin gayretindeyiz. Bunun içince Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız.” Dedi.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ise ilçe son günlerde gündemde olan ayçiçeği fiyatı ile ilgili açıklamalarda yapılarak; “Tüm derdimiz üreticimizin ürününün değerinde alınıp satılması.” Dedi.

 Havza Muhtarları Başkanı Ahmet Çavdar ise düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılarla mahalle ve mahalle sakinlerinin sorunlarını tespit etmeyi hedeflediklerini belirterek, “Birlik ve beraberlik içinde mahallelerimize hizmet etmek için varız.  Perşembe günü dernek olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz kapsamında birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için Vezirköprü Şahinkaya Kanyonuna gezi düzenleyeceğiz. Tüm muhtarlarımız davetlidir. Ayrıca bizler kırmayarak buraya kadar gelen Sayın Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e ve Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç’e teşekkür ederim.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler