İLKKIVILCIM HAVZA VOLEYBOL TAKIMININ GURURU

6 yıldır kız voleybol takımımızda oynayan evlatlarımız Esmanur Cankurt ve Arzu Gürbüz Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesini kazandılar.

İLKKIVILCIM HAVZA VOLEYBOL TAKIMININ GURURU

6 yıldır kız voleybol takımımızda oynayan evlatlarımız Esmanur Cankurt ve Arzu Gürbüz Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesini kazandılar. Kulübümüzden yetişen Havzamızın öz evlatları Esmanur ve Arzu eğitimlerini en iyi şekilde tamamladıktan sonra “Havzamıza bir gün geri dönüp kulübümüzden aldığımız spor ahlakını, disiplinini ve saygıyı bizden sonraki kuşaklara aktarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizlerin bu günlere gelmemizde en büyük pay sahibi olan İlkkıvılcım Havza spor kulübüne teşekkürlerimizi sunuyoruz.”Dediler.

U-17 VE U-13 LİGİ KARŞILAŞMALARI DEVAM EDİYOR

2019-2020 Samsun Amatör Futbol Ligleri U – 17’de C gurubunda, U- 13 liginde A gurubunda mücadele eden İlkkıvılcım Havza Spor karşılaşmaları devam ediyor.

U-17 C Grubunda mücadele eden ilkkıvılcım Havza spor oynadığı karşılaşmalarda 1 galibiyet 2 mağlubiyet alarak puan cetvelinde 6. Sırada bulunurken U-13 ilkkıvılcım Havza spor ise oynadığı maçlarda 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alarak puan cetvelinde 5. Sırada yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Bekdiğin Mahallesinde Korkutan Yangın
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı
Havza Korona Virüs Haritasında Kırmızıya Boyanmaya Başladı