Ak Parti Havza İlçe Danışma Kurulu Toplandı

79. Ak Parti Havza İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Ak Parti Havza İlçe Danışma Kurulu Toplandı

79. Ak Parti Havza İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Havza Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen ilçe danışma kurulu oluşturulan divan kurulu, saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Toplantıda konuşan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan teşkilat olarak çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek; “Belirli bir takvim çerçevesinde tüm mahallelerimizi ziyaret edeceğiz. Ülkemiz için birçok hizmete imza atmış bir partide görev yapmaktan gurur duymaktayım. Bu vesile ile Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerimizde yaşanan felakette hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Ak Partinin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde görev aldığını belirterek; “Ak Parti Kurucu ilçe başkanı olarak başladığımız yolda Allah nasip etti belediye başkanlığı görevine geldim. Böyle önemli ve büyük bir ailenin parçası olmak benim için onur ve gurur kaynağı.” Dedi.

Özdemir Mart yerel seçimlerinin ardından hızlı bir planlama sürecine girdiklerini belirterek; “Öncelikle mali disiplin ile ayağı yere basan ilçemize önemli katkılar sağlayacak projeler ile halkımıza ve Havzamıza hizmet edeceğiz. Benim siyaset anlayışım bir talep gelmeden onu tahmin ederek o hizmeti gerçekleştirmek yönünde. Bunda teşkilatımıza önemli görevler düşmekte. Bir kez daha partimizin kuruluşun 18. Yıldönümü kutluyor ve daha başarılı günlere hep birlikte ulaşmayı diliyorum.” Dedi.

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ayan ve Kadın Kolları Başkanı Zeliha Tufan’ın selamlama konuşmalarının ardından son olarak Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Hilmi Eker konuştu.

Eker Ak Partinin kuruluş yıldönümü kutlayarak; “ Ak Parti kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimden güçlenerek çıktı.” Dedi.

Konuşmaların ardından dilek ve temennilere geçildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi