Başkan Sebahattin Özdemir’e Ziyaret

Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Bekdiğinliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e ziyaret. Ziyaret sonunda Başkan Özdemir’e dernek yönetimi plaket verdi.

Başkan Sebahattin Özdemir’e Ziyaret

Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Bekdiğinliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinden   Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e ziyaret. Ziyaret sonunda Başkan Özdemir’e dernek yönetimi plaket verdi.

Bekdiğin-Der Başkanı Burhan Güney ve yönetim kurulu üyeleri Güney  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Güney, Başkan Özdemir'e derneğin kuruluş çalışmaları ve amacı hakkında bilgiler vererek; “Derneğimiz kurulduğu günden bu yanan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz 600 üyeye ulaşmak. Amacımız gurbetteki hemşerilerimizi bir araya getirmek ve birlik, beraberliklerine katkıda bulunmak. Bu vesile ile size de görevinizde başarılar dilerim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise, ilçe için derneklerin katkılarının çok önemli olduğunu kaydederek, “ Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş. Hemşerilerimizin birlik ve beraberliği için çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Havza Belediyesi olarak bizler tüm derneklerimizin olduğu gibi sizlerinde yanındayız. Sizler gurbette bizlerin birer temsilcisisiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” Dedi.

Ziyaretin sonundan Bekdiğin-Der Başkanı Burhan Güney, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e plaket takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler