Okul Müdürler Görevlerine Başladı

İlçemizde 5 Eğitim kurumunda gerçekleşen idareci atamaları sonrası Müdürler görevlerine başladılar.

Okul Müdürler Görevlerine Başladı

İlçemizde 5 Eğitim kurumunda gerçekleşen idareci atamaları sonrası Müdürler görevlerine başladılar.

Yapılan bu değişiklik ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Kudret Ergül, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Vezirköprü’den Mustafa Özgüngör, Şehit Besim Kazar MTAL (Sağlık Meslek) Vezirköprü’de görev yapan ilçemiz müdürlerinden Ömer Öztürk, Havza MTAL’ye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Akif Bilen, Vakıfbank Atatürk Ortaokulu’na Ilıca Ortaokulu Müdürü Fikret Yavuz, Çiftlik Naciye Öngel Ortaokuluna Necdet Yücel, Kaşıyaka İlkokuluna Recep Yaşoğlu ve Merkez İlkokuluna Necip Pepeç atandılar.

Yapılan atamalar sonrası Gazetemiz Kurucusu ve Sahibi Fahri Çiftçi Müdürleri Makamlarında ziyaret etti.

Ömer Öztürk uzun yıllar ilçemizde görev yaptı, en son Havza Anadolu lisesi Müdürlüğü tayinle Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine atanmıştı, yeni tayin ve atamalar ile Şehit Besim Kazar MTAL (Sağlık Meslek) atandı.

Kudret Ergül, 1987yılında Çamyatağı 75. Yıl İlkokulunda göreve başladı. İlçemizde farklı okullarda Müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerinde bulundu. 2014 yılında Sivrikese İlkokulu müdürlüğü görevi sonrası 2019 Temmuz atamaları sonrası Havza Halk Eğitim Müdürlüğü görevine getirildi.

Fikret Yavuz, İlçemizde uzun süreler öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundu. Ilıca Ortaokulu Müdürlüğü görevinden 2019 Temmuz atamaları ile Vakıfbank Atatürk Ortaokulu Müdürlüğü görevine atandı.

Mehmet Akif Bilen, İlçemizde öğretmenlik görevlerinde bulundu. Karşıyaka ortaokulu Müdürlüğü, Halk Eğitim Müdürlüğü görevleri sonrası Havza MTAL Müdürlüğü görevine atandı.

Necip Pepeç, İlçemizde ilk ve ortaokullarda müdürlük görevlerinde bulundu. Karşıyaka İlkokulu Müdürlüğü görevinden sonra 2019 Temmuz atamaları ile İlçemiz Merkez İlkokulu Müdürlüğü görevine atandı.

Recep Yaşoğlu, Havza Çamyatağı İlkokulu daha sonra Havza Mısmılağaç İlkokulu müdürlük görevlerinde bulundu. 2011 yılında Merkez İlkokulu Müdürlüğüne başladı, 2019 Temmuz atamaları ile Karşıyaka İlkokulu Müdürlüğü görevine atandı.

Fahri Çiftçi; “İlçemizde eğitim ve öğretim görevlerinde bulunan, gelecek nesilleri yetiştiren değerli hocalarımıza yeni görev yerlerinde bundan önce olduğu gibi başarıların devamını dilerim. Havza’yı tanıyan ve her biri uzun yılla ilçemizde görev almış kişilerdir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı