Samsun Büyükşehir Belediyesinden Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından düzenlenen ‘Muhtarlarla İstişare Toplantıları’ kapsamında Havza’da muhtarlara yönelik istişare toplantısı düzenlendi.

Samsun Büyükşehir Belediyesinden Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından düzenlenen ‘Muhtarlarla İstişare Toplantıları’ kapsamında Havza’da muhtarlara yönelik istişare toplantısı düzenlendi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından 9.’uncusu Havza Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen Muhtarlarla İstişare Toplantısında Havzalı muhtarların tüm talep ve önerileri dinlendi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantının başlangıcında konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Havza’da muhtarlarımızla, Büyükşehir Belediyemizle, kaymakamımızla geniş katılımlı sorunlarımızın konuşulduğu, tartışıldığı, önümüzdeki 5 yılın haritasının belli ölçüde çizileceği bir toplantı tertip ettik. Böyle bir hafta sonunda bizlere zaman ayırarak buraya teşrif ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ise toplantının ilçe adına faydalı olacağına değinerek; “Hepinize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Havza'daki sorunların ve taleplerin iletilmesi ve çözüm üretilmesi noktasında bu tarz bir toplantı düzenlediği için Büyükşehir Belediye Başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’de yapmış olduğu konuşmada yapılan toplantının talepleri belirlemem ve yapılacak planlamalar acısından önemine değinerek; “Büyükşehir Belediyesinin yolu, İlçe belediyesinin yolu, şu hizmeti şu belediye yapar git gel arada insanlarımız muzdarip oluyor. Hatta makineler yolda gezmekten hizmet yapmaya fırsat bulamıyor. Biz de bu nedenle Büyükşehir, İlçe belediyesi ayrımını kaldırıyoruz. Muhtarlarımızı dinledikten sonra heyetimizle bir toplantı yaparak sorunları ve talepleri değerlendireceğiz. Daha çok ilçe belediyemiz koordinatörlüğünde bu hizmetleri yerine getireceğiz. Önümüzdeki 5 yılı mümkün olan gayretle, çalışmayla nasıl geçiririz bunu planlayacağız. Çünkü biz sizler adına görev yapıyoruz. Seçim döneminde ne ifade ettiysek öyle hareket edeceğiz. Haktan, hukuktan, hakkaniyetten, gayretten asla geri durmayacağız.” Dedi.

Konuşmaların ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından tüm muhtarlar tek tek dinlendi ve sorunları not alındı.

Mustafa Demir Örnek Köy Proje Sözü Verdi

Karameşe Mahallesi Muhtarı Coşkun Genç’in mahalle içi yolların genişletilmesi konusunda her türlü iş birliğine açık olduklarını belirtmesi üzerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Karameşe’de örnek bir mahalle çalışması yapılması için daire amirlerine talimat verdi.

İstişare toplantısının ardından düzenlenen bir toplantı ile Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi yetkilileri gelen talepleri değerlendirerek, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Programa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, ve Büyükşehir ile Havza Belediyesi bürokratları, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ile muhtarlar katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kaymakam Yılmaz Ve Başkan Özdemir’den Şehit Ailelerine Ziyaret
Kaymakam Yılmaz Ve Başkan Özdemir’den Şehit Ailelerine Ziyaret
Havza Eski Başkanlardan 25 Mayıs Mesajları- Video Haber
Havza Eski Başkanlardan 25 Mayıs Mesajları- Video Haber