Havza MTAL ve Silverdin Arasında Protokol İmzalandı

Havza Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ve Merzifon Silverline Ankestra Fırın ve Gmc Düğme Fabrikası arasında protokol imzalandı.

Havza MTAL ve Silverdin Arasında Protokol İmzalandı

Havza Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ve Merzifon Silverline Ankestra Fırın  ve Gmc Düğme Fabrikası arasında protokol imzalandı.

İmzalanan Protokol ile Havza Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri stajlarını burada yaparken, mezun olduktan sonra ise işsiz kalmayacaklar.

Konuyla ilgili olarak Açıklama yapan Okul müdürü Ahmet Şemsettin Kartal; “Havza Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Merzifon Silverline ankestra fırın ve gmc düğme fabrikası arasında yapılan protokol gereği öğrenciler  2019.2020 ve 2021. 2022 yıllarında eğitim öğretim dönemi staj çalışmalarını fabrikada yapacaklar. Yerinde üretim aşamaları, yalın üretim teknikleri ve eğitim aşamalarını öğrenecekleri bir staj dönemi geçirecekler. Ayrıca mezun olduktan sonra da işe alınma önceliği olan öğrencilerimiz mezun olduktan sonrada işsiz kalmayacaklar. Daha önceki mezunlardan birçok öğrenci hali hazırda bu fabrikada staj yaptılar ve şu anda işe yerleştiler” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havzalı Bomba İmha Uzmanı Şehit Oldu
Havzalı Bomba İmha Uzmanı Şehit Oldu
Hacı Osman Deresinin Kapalı Bölümleri İncelendi
Hacı Osman Deresinin Kapalı Bölümleri İncelendi