Protokol Ramazan Bayramında Bir Araya Geldi

İlçemizde Ramazan Bayramı nedeniyle tören düzenlendi.

Protokol Ramazan Bayramında Bir Araya Geldi

İlçemizde Ramazan Bayramı nedeniyle tören düzenlendi.

Bayramlaşma programları kapsamında Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ilk olarak Havza İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek burada görevli personel ile bayramlaştı.

Daha sonra Kaymakam Yılmaz ve Başkan Özdemir Türkiye Muharip Gaziler Derneği Havza temsilciliğinde düzenlenen bayramlaşma programına geçerek burada kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, esnaf ve vatandaşlara bayramlaştılar.

Muharip Gaziler Derneği Havza Temsilciliğindeki bayramlaşmaya, Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Sebahattin Özdemir, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz programa katılanların bayramını kutlayarak " İlçemizde Ramazan Bayramı huzur ve güven ortamında geçmekte ve alınan tedbirlerle herkes görevinin başında. Ramazan Bayramı'nın tüm ülkemize ve Havzamıza bolluk ve bereket getirmesini temenni eder, sizlerin ve Havzalıların Ramazan Bayramı'nı kutlarım." diye konuştu.

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir "Bayramların paylaşmanın ve birlikteliğin en güzel örneklerinden biridir. Havza Belediyesi olarak bayram boyunca ilgili personellerimiz görevlerinin başında. İlçe bu bayramı dolu dolu yaşıyor. Mahallelerimize de düzenlenen festivaller ile güzel bir bayram geçiriyoruz. Tüm halkımızın Ramazan Bayramı mübarek olsun." ifadesinde bulundu.

Bayramlaşmanın ardından Yılmaz ve Özdemir ile beraberindekiler, şehitliği ziyaret ederek dua etti.

Daha sonra protokol üyeleri Havza Devlet Hastanesi ve Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
E Twinning Masalımın Sesi Projesi  Merkez İlkokulunda Başlıyor
E Twinning Masalımın Sesi Projesi Merkez İlkokulunda Başlıyor
Trafik Kazası 12 Yaralı
Trafik Kazası 12 Yaralı