Havza Ak Parti İlçe Teşkilatı Bayramlaştı

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığında Ramazan Bayramı nedeni bayramlaşma programı düzenlendi.

Havza Ak Parti İlçe Teşkilatı Bayramlaştı

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığında Ramazan Bayramı nedeni bayramlaşma programı düzenlendi.

Köktaş parti binasına geçmeden önce vatandaşlar ile bayramlaştı.

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında konuşan İlçe Başkanı Kadir Kayan katılımcıların bayramlarını kutlayarak; “Öncelikle bu gün huzur içerisinde bir bayram geçirmemizi sağlayan güvenlik görevlilerimiz olmak üzer tüm halkımızın bayramını kutluyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise tüm birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; “Dolu dolu bir Ramazan ayının ardından hep birlikte bayram erdik.Herkesin bayramı mübarek olsun.” Dedi.

Programda son olarak konuşan Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise birlik ve beraberlik mesajları verdi. Köktaş; “Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Rahmet, Bereket ve Mağfiret ayı olan Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Namazlarımızı, Oruçlarımızı bu mübarek ayda eda ettik. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin. Rabbim sevdiklerinizle birlikte nice Ramazan aylarına, nice bayramlara kavuşturmayı nasip etsin. Bayram tadında birlik ve beraberlik içinde mutlu ve huzurlu ömürler versin. Biz burada güven ve huzur içinde ibadetlerimizi yaptık, bayramımızı da kutluyoruz. Ama dünyanın bir çok yerinde kan, gözyaşının, yoksulluğun olduğu bir kuru ekmekle ibadetlerini yapmaya çalışan, bayramı geçiren Müslüman kardeşlerimiz var. Onlara zulum eden, daha yoksul hale getiren, yoksulluktan hayatlarını teslim eden çocuklarımızın da olduğunu biliyoruz. Bunlara sebep olanların karşısında duran, zulüm gören insanların da yanında duran, yardımına koşan, onlara uzanan en güçlü el Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onun Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Onun için Türkiye'nin güçlü olması sadece Türkiye de yaşayan 82 milyon vatandaşımızın değil bütün insanlık ve mazlum coğrafya için önemlidir. Onun için Türkiye olarak biz güçlü olmak zorundayız. Fakat biz güçlü olmak istedikçe, Türkiye’yi ayağa kaldırmaya çalıştıkça, kalkındırmak istedikçe, daha çok yatırım, istihdam, ihracat, üretim yapmak istedikçe her dönemde birileri bizim ayağımıza çelme takmaya, önümüze takoz olmaya, kesmeye gayret gösteriyor. “ dedi.

Türkiyenin konumu itibari ile önemli bir yerde olduğuna değinen Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş; “Çünkü biz pahallı bir arsada oturuyoruz, coğrafya açısından çok önemli bir bölgedeyiz. Herkesin gözü burada. Onun için biz bir ve beraber olacağız ki oynanan oyunları her zaman bertaraf edeceğiz. Güçlü Türkiye olacağız ki, ülkemizi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine taşıyarak çocuklarımızı güzel yarınlara kavuşturacağız. Rabbim birliğimizi, beraberliğimiz, kardeşliğimizi daim etsin diyorum, bizi size, sizleri Allah'a emaret ediyorum. Kazasız, belasız hayırlı bayramlar diliyorum.” Dedi.

Bayramlaşma programını İl ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ve partililer katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Memleketinde Gençler Gurbete Çıkmasın Diye Fabrika Kuruyor
Memleketinde Gençler Gurbete Çıkmasın Diye Fabrika Kuruyor
Samsunspor’un 55. Yaşında Havza’da Meşaleli Kutlama- Video Haber
Samsunspor’un 55. Yaşında Havza’da Meşaleli Kutlama- Video Haber