OMÜ Havza MYO'da Mezuniyet Töreni

Havza Meslek Yüksekokulu da 2018/2019 eğitim öğretim yılında 24. dönem mezunlarını verdi.

OMÜ Havza MYO'da Mezuniyet Töreni

Havza Meslek Yüksekokulu da 2018/2019 eğitim öğretim yılında 24. dönem mezunlarını verdi.

Havza Meslek Yüksekokulu bahçesinde düzenlenen törende; Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Rektör Başdanışmanı ve Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adem Asan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, ilçe protokolü, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri hazır bulundu.

Törende öğrenciler adına konuşmayı Menekşe Altıntaş yaparken  Yüksekokul Müdürü Adem Asan da öğrencilere ve velilere seslenirken, “Okulumuzdan mezun olan öğrencilerin sevincini paylaşmak ve mesleğinde donanımlı olarak yetiştirdiğimiz gençlerimizi şerefle uğurlamak için bir aradayız. Özellikle ailelerimiz, öğretmenlerimiz ve tabii ki siz öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum” dedi.

Rektör Başdanışmanı ve Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen ise mezun olan öğrencilere başarılar diledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  ise öğrencileri kutlayarak; “Sizler ne kadar şanslısınız ki Milli Mücadelenin 100. yılında  Milli Mücadelenin başlangıç noktası olan Samsun’dan Havza’dan mezun oluyorsunuz. İnşallah Milli Mücadele şuuru ve bilinçi yolunuz aydınlatır.” Dedi.

Konuşmaların ardından okulda dereceye giren öğrencilere Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Rektör Başdanışmanı ve Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adem Asan tarafından mezuniyet belgeleri ve ödüllerini verdi.

6 programdan 450 öğrencinin mezun olduğu Havza MYO İş Güvenliği programı ilk mezunlarını verdi. Program öğrencileri belgelerini almaya baretleri ile çıktılar.

Törende, sonunda öğrenciler, keplerini toplu halde havaya atarak mezuniyeti kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Öğrencilere Motivasyon Konulu Semineri
Havza'da Öğrencilere Motivasyon Konulu Semineri
Amasya Şeker Ödemeleri 24 Şubat’ta Yapacak
Amasya Şeker Ödemeleri 24 Şubat’ta Yapacak