İLK KIVILCIM 25 MAYIS TÖRENLERİNDE TAM KADRO KATILDI

lk kıvılcım Havza spor kulübü Atatürk’ün Havza ya gelişinin 100. yılında 25 Mayıs kutlamalarına bütün sporcuların tam kadro katıldı.

İLK KIVILCIM 25 MAYIS TÖRENLERİNDE TAM KADRO KATILDI

İlk kıvılcım Havza spor kulübü Atatürk’ün Havza ya gelişinin 100. yılında 25 Mayıs kutlamalarına bütün sporcuların tam kadro katıldı. Futbolcular ve kız voleybol takımından oluşan sporcular sabah ilk kıvılcım anıtından Atatürk evine kadar olan yürüyüşe öğleden sonra da ilçe stadında ki kutlama ve feneralayı törenlerine katılarak ilk kıvılcımların ateşlendiği Havza’da geçekleşen törenlere tam kadro katılarak onurunu ve gururunu hep birlikte yaşadık.

U12 ve U11 Minikler Ligi fikstür çekimi gerçekleşti

15-16 Haziran 2019 tarihinde başlatılması düşünülen U12 Minikler Ligi ile U11 Minikler Liginde gruplar belli oldu. U12 B Grubunda mücadele edecek inikleri Liginde toplam 40 takım Altı grupta mücadele edecek. U11 B mücadele edecek inikler Liginde ise 34 takım Beş grupta mücadele edecekler. U12 Minikler ligi B Grubu; Beyyenice, 1919 Futbol kulübü, Canik Belediye, Atakent Spor, Fenerspor, İlk kıvılcım Havza ve Bafra Fetif olarak belirlenirken , U11 Minikler Ligi B gruplarında takımlar ise  şu şekilde; Tekkeköyspor, Samsun Belediye, Ayvacık Belediye, Irmak Sanayi, Çarşamba Spor, Atakent Spor ve İlk kıvılcım Havza spor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Öğrencilere Motivasyon Konulu Semineri
Havza'da Öğrencilere Motivasyon Konulu Semineri
Amasya Şeker Ödemeleri 24 Şubat’ta Yapacak
Amasya Şeker Ödemeleri 24 Şubat’ta Yapacak