Ebeler Ve Hemşireler Haftası Kutlaması

Havza’da Ebeler ve Hemşireler haftası nedeni ile yemekli program düzenlendi.

Ebeler Ve Hemşireler Haftası Kutlaması

Havza’da Ebeler ve Hemşireler haftası nedeni ile yemekli program düzenlendi.

Yüksel Grand düğün salonunda Havza Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından düzenlenen yemekli programda konuşan Havza Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mustafa Keçeci ebe ve hemşirelerin gününü kutlayarak; “Hemşirelik ve ebelik mesleği fedakarlığın tam karşılığıdır. Aynı zamanda evde bir anne, ailede bir kardeş ve anne babaya bir evlat olan sizler; sahadaki özverili çalışmalarınızla fedakarlığın temsilcileri ve sağlığın beyaz bayrak sallayanlarısınız. Belerimiz ve Hemşirelerimiz sağlık hizmetlerinin temel taşıdır. Sağlık hizmeti bir ekip işi ve bütün ekip üyelerinin kendi alanında değerli bireylerdir. Dünyada en kıymetli şey insan, insan içinde en kıymetli şey sağlığıdır. İnsan sağlığına hizmet için fedakarca çalışan tüm ebe ve hemşirelerimizin günü kutluyor ve başarılar diler.” Dedi.

Programa katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise sağlık sektörünün insanın doğumundan ölümüne kadar tüm yaşam sürecini içine kapsadığını belirterek; “Sizlerin fedakarca yapmış olduğumuz iş gerçekten takdire şayan. Yeri geldiğinde bir çocuğun hayatını kurtarmak için kendi çocuğunuzu, evinizi yalnız bırakarak çalışmaktasınız. İnsana hizmet etmek onurdur ve siz bu onuru en fazla hak eden mesleklerden birini ifa etmektesiniz. Tüm ebe ve hemşirelerimizin gününü kutlarım. Bu vesile ile elleri öpülesi annelerimizin anneler günü kutlu olsun.”dedi.

Konuşmaların ardından meslekte 29 yılını dolduran Başhekimi Opr. Dr. Mustafa Keçeci  ve 25 yılını dolduran sağlık çalışanlarına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, emekliye ayrılacak olan hastane personeline  Havza Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mustafa Keçeci ve meslekte 25 yılını dolduran sağlık çalışanlarına hastanenin idari personeli tarafından plaket verildi.

Program kesilen pasta ve Havza Belediyesi tarafından dağıtılan gül ile sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kaymakam Yılmaz Ve Başkan Özdemir’den Şehit Ailelerine Ziyaret
Kaymakam Yılmaz Ve Başkan Özdemir’den Şehit Ailelerine Ziyaret
Havza Eski Başkanlardan 25 Mayıs Mesajları- Video Haber
Havza Eski Başkanlardan 25 Mayıs Mesajları- Video Haber