ÖĞRETMENEVİ’NDE KÖKLÜ DEĞİŞİM

İlçemizin güzide mekânlarından olan Havza Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu yeni imajı ve hizmet anlayışı ile Havza halkına dışardan gelen misafirlerine en güzel ve kaliteli şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

ÖĞRETMENEVİ’NDE KÖKLÜ DEĞİŞİM

İlçemizin güzide mekânlarından olan Havza Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu yeni imajı ve hizmet anlayışı ile Havza halkına dışardan gelen misafirlerine en güzel ve kaliteli şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Kurum müdürü Ahmet Öztürk’ten aldığımız bilgilere göre kurumun yemekhane, lokal ve konaklama odaları öğretmenevine yakışmayan görünüme sahip bir yapı idi. Yapılan ve yapılması düşünülen bazı değişikliklerle bu kurum daha temiz ve kaliteli bir yer haline gelecektir. 

Kurumun katı yakıt olan ısınma sistemi değiştirilerek doğalgaz ile ısınma sistemine geçilmiştir. Konaklama hizmeti geliştirilerek oda sayısının artırılması sağlanmıştır. Kurum binası içinde bulunup ancak müstecir tarafından işletilmekte olan restoran ve lokal öğretmenevinin bünyesine alınarak işletilmesi sağlanmıştır. Bu şekilde uygun fiyata daha kaliteli ve daha kaliteli hizmet anlayışı sergilenmiştir. Kurumumuz 24saat hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin kendi bünyesinde işleteceği restoranda hafta içi saat 07:00-10:00 arası hafta sonları saat 07:00-11:00 arası açık büfe kahvaltı hizmeti ve öğlen uygun fiyata ve kaliteli tabldot yemek servisi ve yine gece 23:00’ e kadar restoran hizmetinize devam edecektir. Hafta sonları ise alakart usulü yemek hizmeti sunulacaktır.

Havza Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu konaklama, açık büfe kahvaltı, tabldot ve alakart restoran hizmeti ile Havza Halkı’nın ve tüm misafirlerinin hizmetindedir. Ramazan ayı boyunca önceden rezerve yapılarak toplu iftar hizmeti sunulacaktır. . İrtibat telefonumuz 0 362 714 1265

Gazetemiz olarak ilçemizin en hesaplı ve güzide mekanı olan kurumunun daha temiz ve kaliteli bir yapıya sahip olması için çalışan emek sarf eden yönetime gazetemiz olarak başarılar dileriz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı