Kitapları Konuşturan Anneler Projesi

Kitapları Konuşturan Anneler projesine katılan bayanlara sertifikaları verildi.

Kitapları Konuşturan Anneler Projesi

Kitapları Konuşturan Anneler projesine katılan bayanlara sertifikaları verildi.

Havza Muzaffer Tahmaz Ram Rehberlik Hizmetleri Bölümü tarafından hazırlanan Kitapları Konuşturan Anneler projesi ilçemiz 100. Yıl ilkokulu öğrenci velilerine uygulandı.

Havza Muzaffer Tahmaz Rehberlik ve Araştırma Merkezi rehberlik bölümü tarafından hazırlanan proje kapsamında ilçemizde 6 veli 12 hafta boyunca öğrencilere kitapları tanıttılar. Çocuk eğitimi içerikli 10 kitap seçilerek kitaplar sırasıyla proje kapsamına dahil olan veliler tarafından sırasıyla okunarak kitabın içeriği hakkında diğer velilerle birlikte analiz çalışması yapıldı.

Projede 100. Yıl İlkokuluna katılan 6 veli 12 hafta süresince; her hafta bir velinin okuduğu çocuk eğitimi içerikli kitaptan paylaşımlarda bulunması ve kitaplar üzerine konuşmalar yapılması şeklinde oturumlar gerçekleştirildi.

Havza Muzaffer Tahmaz Rehberlik ve Araştırma Merkezi rehberlik bölümü öğretmenleri Murat Kutbay, tarafından yürütülen ve 12 hafta süren “Kitapları Konuşturan Anneler” isimli projenin belge töreni gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen belge töreninde Rehberlik Araştırma Merkezi müdürü Erkan Iyiliksever tarafından katılım belgeleri verildi.

Erkan Iyiliksever; “Okul öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan Kitapları Konuşturan Anneler projesi kapsamında 6 velimiz 12 hafta boyunca öğrencilerimize okudukları kitapları anlattılar. Projemiz ile velilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın yanında, çocuk eğitimi ile ilgili bilgilerinin arttırılması hedeflenmiştir” dedi.

Veliler Kevser Arslan, Samime Sezgin, Zübeyde Bilen, Beyza Bilen, Selver Kaya, Gülcan Aydın'a katılım belgesi verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Ekili Tarlada Yangın-Video Haber
Havza'da Ekili Tarlada Yangın-Video Haber
İYİ Parti Havza İlçe Başkanı Abdullah Baş oldu
İYİ Parti Havza İlçe Başkanı Abdullah Baş oldu