Havza Eğitim ve Öğretime Yardım Derneği’nden Anlamlı Kermes

Havza Eğitim ve Öğretime Yardım Derneği tarafından, Kız ve Erkek Öğrenci Yurdunda’ki öğrencilere katkı sağlamak amacıyla bir kermes düzenlendi.

Havza Eğitim ve Öğretime Yardım Derneği’nden Anlamlı Kermes

Havza Eğitim ve Öğretime Yardım Derneği tarafından, Kız ve Erkek Öğrenci Yurdunda’ki öğrencilere katkı sağlamak amacıyla bir kermes düzenlendi. Kermesin açılışına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Halk Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akif Bilen, Havza Eğitim ve Öğretim Yardım Derneği Başkanı Recep Şahin, yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  toplum içinde birlik ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek şunları dile getirdi “Bu ve benzeri kermeslerden ihtiyaç sahibi birçok çocuğumuz faydalanmakta ve ihtiyaçları karşılanmakta. Bu kermesin açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederim."

25 Mayıs Mahallesi Kurs Sokak Kız Kuran Kursu Bahçesinde “Hayır Çarşısı” adı altında düzenlenen kermeste duaların okunmasının ardından Sebehattin Özdemir ve beraberindekiler kurdeleyi keserek, kermesin açılışını yaparak bayanların el emekleri sergisini gezdi.

Kermesimizde, misafirlerimize başta Döner olmak üzere ev hanımlarının hazırladığı sarma, mantı, pilav, ayran, baklava, su böreği, yaş pasta ve semaver çayı ikram edildi. Hayırsever vatandaşlarımızı kermesimize katkı sunmaya davet ediyoruz denildi.

Havza Eğitim ve Öğretime Yardım Derneğinde, öğrenim gören ve imkânı olmayan öğrencilere eğitim ve öğretimlerine maddi katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kermesin herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Öğrenciler yararına yapılan kermes 27 Nisan 2019 tarihine kadar açık kalacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı