Havza’da ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı

Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’

Havza’da ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı

Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ kapsamında yürütüldüğünü çalışmalar kapsamında saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşının ardından açılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı konuşan proje sorumlusu Adem Kavşur bu yıl fuarın 5.sini düzenlediklerini belirterek; “Her fikir değerledir düsturu ile öğrencilerimizin fikirlerine değer vererek bu yıl 20 proje ile fuarımızı hazırladık. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Müzik dinletisinin ardından okulu 13. Uluslararası MEB Robot Yarışmasında temsil eden öğrencilere belgeleri takdim edildi. Daha sonra ise fuarda emeği geçenlere Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve diğer davetliler tarafından plaket verildi.

Programın sonunda kesilen kurdele ile projelerin sergilendiği fuar ziyarete açıldı.

Fuarın açılışına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ile davetliler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Coşkun Genç; TMO 1425-1650 Lira’dan Alım Yapacak
Coşkun Genç; TMO 1425-1650 Lira’dan Alım Yapacak
Belediye Eski Başkanı Murat İkiz Sitem Etti
Belediye Eski Başkanı Murat İkiz Sitem Etti