CHP Belediye Başkan Adayı Demiralp, Projelerini Tanıttı

CHP Havza İlçe Başkanlığı tarafından proje tanıtım toplantısı düzenledi.

CHP Belediye Başkan Adayı Demiralp, Projelerini Tanıttı

CHP Havza İlçe Başkanlığı tarafından proje tanıtım toplantısı düzenledi.

Havza Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen programda ilk olarak konuşan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin çok önemli olduğunu vurguladı.

İktidar Partisi adaylarının 17 yıldır iktidarda olmaları ve bir çok belediyeyi  yönetmelerine rağmen yeni bir siyasi parti gibi vaatlerde bulunduğunu belirten Zeybek, “ 17 yıldır ülkeyi ve Samsun’un Belediyelerini yönetiyorsunuz, yapılacakları neden yapmadınız? Sizi engelleyen birilerimi vardı. Ülkeyi ve Belediyeleri ağır borç yükü altına sokan anlayış, şahlanış dönemini yaşatacağız gibi güven duyulmayan açıklamalarda bulunuyorlar. Dün söylediklerinizin hangisini yaptınız ki vatandaşlarımız sizlere güvensin. Borç alan emir alır” sözünü hatırlatmayı unutmayınız. “ Millet ittifakı” nın açık, şeffaf,  hesap veren, üretimi, büyümeyi ve hakça paylaşmayı ilke edinmiş yönetim anlayışına destek olunuz. Havzada adayımız Mehtap Demiralp Yeşilbaş’ın başkanlığında halkın menfaat ve çıkarlarını düşünerek! Havzamıza en iyi biçimde hizmet etmelerinin yolunu açınızız. 31 Mart 2019 Mahalli seçimlerinde;  Samsun Büyükşehir belediyesi ve İlçe belediyelerindeki başarısız belediyelerin yerine başarılı olabilecek adayların seçilmesi için bir fırsattır. “ diye konuştu.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedir Yaşar ise Cumhur İttifakının “Beka” diyerek oy toplamaya çalıştığını belirterek; “Asıl beka meselesi  işsizlikte, mutfakta. Bunu ört bas etmek için bir beka meselesi tutturdular. Bugün ‘beka’ diyenler dün Habur’da teröristler ile “Megri Megri” diyenler.” Dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak ise Havza’da iddialı olduklarını söyledi.

CHP Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban’da seçim sürecini oldukça verimli geçirdiklerini belirterek; “Biz kazanacağımıza inandık. Bunu siz değerli seçmenlerimiz ile başaracağız.” Dedi.

Son olarak konuşan Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, Havzanın  Samsun ve Karadeniz'in dünyaya açılan kapısı olduğunu belirterek; “Biz, istihdamdan turizme, yaşlısından gencine, annelerden çocuklara, kültürden sanata her alanda projeler hazırladık. Havza'ya kadın eli değecek. Kapı kapı geziyoruz, gece gündüz demiyoruz. 120 günlük adaylığım süresince gördüğüm destek, ilgi ve hoşgörünün 31 Mart'ta sandığa yansıyacağına inanıyorum.”  dedi.

Yeşilbaş konuşmasının ardından projelerini paylaştı.

Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, Havza Organize Sanayi Bölgesi'ne yatırım, termal ve sağlık turizmini birlikte yapacağımız çalışmalarla kentin gelecek vizyonuna katacaklarını belirterek; “Havza'ya kadın eli değdiğinde bir vizyon gelmiş olacak.”dedi.

Konuşmaların ardından CHP eski ilçe başkanları ve eski belediye başkanlarına katılımcılar tarafından plaket verildi.

Programa CHP Milletvekilleri Kemal Zeybek, Neslihan Hancıoğlu , Bedri Yaşar’, İl Başkanı Mehmet Kundak ve Yönetim Kurulu, Kadın ve Gençlik Koları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, muhtarlar ve muhtar Adayları, sivil toplum örgütü Başkanları ve temsilcileri ve oda başkanları ile partililer katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Kıyma Mesaisi
Havza'da Kıyma Mesaisi
Havza’da polisten sahte para uyarısı
Havza’da polisten sahte para uyarısı