Hac ve Umre Tanıtımı Yapıldı

Hisar Turizm Hac ve Umre organizasyonu i ile düzenlenen Hac ve Umre tanıtımı yapıldı

Hac ve Umre Tanıtımı Yapıldı

Hisar Turizm Hac ve Umre organizasyonu i ile düzenlenen Hac ve Umre tanıtımı yapıldı

Havza Belediye Kültür Merkezinde yapılan program okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahi ile başlayarak Havza'dan ve diğer illerden 2018-2019 Hisar Turizm  Umre Organizasyonuyla umreye gidecek vatandaşları bilgilendirmek, huzurlu ve güvenli bir ibadet yapmalarını sağlamak maksadıyla düzenlenen umre semineri Havza Belediye Kültür Merkezinde davetlilere sinevizyon eşliğinde tanıtımı yapıldı.

Hisar Türizm Hac ve Umre Organizasyınu Samsun Şube Müdürü Osman Balcı yapmış olduğu konuşmada Tam İbadet Tam Hizmet Sloganı İle Hisar Turizm yetkililerinden yapılan açıklamada;“Her yıl umre sezonun başından itibaren tüm umre sezonu boyunca ekonomik, gümüş, altın ve platin olmak üzere çok alternatifli herkese uygun konseptlerle mukaddes beldelere uçak kaldırıyoruz. Ramazan-ı Şerif ayı için çok alternatifli programlarla Allah’ımızın misafirlerine hizmet vermeye hazırlanmaktayız. Standart verdiğimiz hizmetlerimizin yanında; umre öncesi en az 2 defa bilgilendirme seminerleri, Her 40 kişilik gruba özel tecrübeli ve ehil hocalarımız, bluetooth kulaklıklar ile yüksek kalitede rehberlik hizmeti vermekteyiz.

Ekonomik paket umrelerimizde bile kendi aşçılarımız tarafından taze etler ile hazırlanan Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ikram ediyor, öğlenleri de kumanya veriyoruz. Her umrecimize özel seyahat sağlık sigortası yaparak seyahat esnasında yaşanabilecek sağlık problemleri ile ilgili misafirlerimizi teminat altına alıyoruz.” Denildi. Hisar Turizm olarak diğer faaliyetlerinden bahseden şirket yetkilisi Osman Balcı “Aile ve arkadaş çevresi ile yapılabilecek VIP Butik umreler, kurumsal firmalar ve onların müşterilerine özel umre ve kültür turları organizasyonları, Yurtiçi (İstanbul, Çanakkale, Edirne, bursa, Urfa, Diyarbakır vb.) ve yurtdışı kültür turları, (Kudüs’ü şerif, Endülüs, Özbekistan, balkanlar vb.) düzenlemekteyiz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kaymakam Yılmaz Ve Başkan Özdemir’den Şehit Ailelerine Ziyaret
Kaymakam Yılmaz Ve Başkan Özdemir’den Şehit Ailelerine Ziyaret
Havza Eski Başkanlardan 25 Mayıs Mesajları- Video Haber
Havza Eski Başkanlardan 25 Mayıs Mesajları- Video Haber