Mehtap Demiralp Yeşilbaş’dan HASTOP’a Ziyaret

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Mehtap Demiralp Yeşilbaş’dan HASTOP’a Ziyaret

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Mehtap Demiralp Yeşilbaş, Havza Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları Platformu'nun (HASTOP) ziyaret ederek burada HASTOP üyesi Meslek Odalarının başkanları ile bir araya geldiler.

Mehtap Demiralp Yeşilbaş ve Belediye Meclis Üyelerimiz HASTOP (Havza STK’lar ve Meslek Odaları Platformu) u ziyaret ederek. Havza İçin üretim ve gelişimin önünü açacak projeleri sahiplerinden dinledi.  Ziyarette HASTOP hakkında Mehtap Demiralp Yeşilbaş’a HASTOP Başkanı Mustafa Başaran HASTOP hakkında bilgiler verdi.

Başaran konuşmasında HASTOP’u oluşturun meslek odalarının Havzanın gelişimi için yapılması gerek ve genel sorunları hakkında yapmış oldukları tespitleri aktararak; “HASTOP olarak ilçemizin kalkınmasına katkı sağlayacak, ilçe insanımızın sosyal ve ekonomik yaşantısını hareketlendirecek ve hayatlarını kolaylaştıracak bazı görüş önerilerimiz ve projelerimizden oluşan bir dosya hazırladık sizden talebimiz bu dosya’da bulunan önerilerin dikkate alınması, seçim vaatleri arasına alınması ve ilçemiz için bu projelerin hayata geçirilmesi. HASTOP olarak seçim sonrası süreçte de bu taleplerimizin takipçisi olacağız ve projelerin hayata geçmesi için bizlerde seçilen belediye başkanımıza katkı sunacağız. Yapılan her şey Havza için. Bizler bu bilinç ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ise Havza OSB hakkında bilgiler vererek; “Bu güne kadar gerek valiliğimiz, gerek kaymakamlığımız gerekse belediyemiz ile uyum içerisinde çalışarak önemli işler yaptık. İnşallah bundan sonrada Havza olarak tüm kurumlarımız ile birlikte aynı ize basarak daha ilerilere gideceğiz. Bizler Havza için her taşın altına elimizi koyacağız. Bunun ile birlikte HASTOP olarak tüm vaatlerin yerine getirilmesi için takipçisi olacağı” dedi.

Havzanın sorunları ve çözümlerinin görüşüldüğü toplantıda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Yönetime katılacak Belediye Başkan Adaylarına Havzaya ait tespit edilen sorunların Çözümü için HASTOP önerileri konuşuldu.

Mehtap Demiralp Yeşilbaş ; “Siyaset üstü anlayışın Mimarı olan HASTOP üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor. Havza İçin beraber çalışıp üreteceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor