AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Ak Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) düzenlenen bir tören ile açıldı.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Ak Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) düzenlenen bir tören ile açıldı.

Ak Parti SKM açılışında konuşan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan seçim sürecinin ilk gününden bu yana saha olduklarını ve 98 mahalleyi karış karış gezdiklerini belirtti.

MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ise ittifak ruhu içerisinde seçim çalışmalarına katkı verdiklerini ve vermeye devam edeceklerine değindi.

Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise 15 yılda yapılan hizmetlerin üzerine daha fazlasını koymak için aday olduğunu belirterek; “31 Marttan sonra tüm tecrübem ile Havza’ya hizmet için çalışacağız.” Dedi.

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ala ise Hocalı katliamında ölenleri anarak; “İttifak bu gibi olayların yaşanmasın diye gerekli. “ dedi.

Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise ittifak olarak seçimden zaferle çıkacağını belirterek vatandaşları 3 Mart tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenleyeceği mitinge davet etti.

Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise Cumhur İttifakının ülkenin bekası için gerekli olduğunu belirterek; “HDP’ ye vuruyoruz ses CHP’den geliyor, CHP’ye vuruyoruz ses Kandil’den geliyor. İkisine birden vuruyoruz ses Pensilvanya’dan geliyor. Bunu milletimiz görüyor.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ise 31 Mart’ta normalde yerel seçimlerin yapıldığını fakat sonucunun geneli ilgilendiren bir seçim olduğunu belirterek; “Birileri bu seçim sonuçlarını merakla bekliyor. İstiyorlar ki iktidar zayıflasın, ülkenin istikrarı tökezlesin. Bu millet onlara bu seferde fırsat vermeyecektir. Bunan inancımız tam. Normalde yerel seçimleri yapıyoruz ama sonuçları itibari ile geneli ilgilendiren önemli bir seçim olacak 31 Mart seçimleri.” Dedi.

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise 5 yılda Samsun’un çok yol alacağını belirterek; “ Herkese bizden selam söyleyin, oylarını talep edin. Samsun’u bir heyecan sardı. Bunu hepimiz hissediyoruz. 31 Mart'a kadar bu heyecanı daha da büyütelim, daha da yayalım. Bizim isteğimiz, tüm buradaki kadronun isteği şehrimizin geleceğini yakinen ilgilendiren 31 Mart'taki seçimlerde Türkiye’ye çok iyi bir neticeyi hep birlikte hediye edelim. Bunu hep birlikte başaralım. Tüm vatandaşlarımız önümüzdeki 5 yılın başta Samsun olmak üzere tüm ülkemizde nasıl bereketli geçeceğini görecekler. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki 5 yıl Samsun'u, tüm ilçeleriyle birlikte ilmek ilmek adeta yeniden dokuyacağız.” Dedi.

Konuşmaların ardından Havza SKM okunan dua ile katılımcılar tarafından kesilen kurdelenin kesilmesi ile açıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı