Yusuf Ziya Yılmaz Seçimler Kapsamında Havza’da

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz yerel seçim çalışmaları kapsamında Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Yusuf Ziya Yılmaz Seçimler Kapsamında Havza’da

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz yerel seçim çalışmaları kapsamında Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ilk olarak Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan seçim süreci başladığı günden bu yana tüm kadroları ile sahada olduklarını belirtti.

MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ise Cumhur İttifakının üzerlerine yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci ile destek verdiklerini vurguladı.

Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise 15 yılda Havzanın Ak Parti Belediyeciliğinin güzel örneklerinden bir haline geldiğini belirterek; “Bu bir bayrak yarışı. Bu bayrağı teslim almak ve ileriye taşımak adına yola çıktık.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise seçim sonuçlarında Havza’da oy oranlarını arttıracaklarını belirterek; “Bu gayret ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah Havza 31 Marttan sonrada Ak Parti belediyeciliğinin nimetlerinden yararlanmaya devam edecek.” Dedi.

20, 21 ve 22. Dönem Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya ise ülkenin bekası için kurulan Cumhur İttifakının önemine değinerek; “Birileri bizim zayıflamamızı istiyor. Günün şartları gereği kurulan Cumhur İttifakını güçlü bir şekilde devam ettirirsek kimse bunu başaramaz. Onların derdi dışarıdan yönetilen bir ülke. Buna müsaade etmeyeceğiz.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise dünyanın bir çok yerinde ülkeler üzerinde oyunlar oynandığını hatırlatarak; “Bu oyunu geçmişte ülkemizde de oynadılar. Seçilmiş bir başbakanın boynuna yağlı ilmek geçirildi. 15 Temmuz’da bunu yine denediler. Ama kurulan Cumhur İttifakı ile yolumuza daha güçlü devam ediyoruz. Bu sadece bir yerel seçim değil aynı zamanda dışarıya karşı bir dik duruşu göstermenin seçimi.  Sayın Cumhurbaşkanımızın gönlünde her zaman Samsun'un ayrı bir yeri vardır. Sayın Cumhurbaşkanımızı Pazar günü saat 16.00'da Cumhuriyet Meydanı'nda ağırlayacağız. Tevazu, samimiyet ve gayret ile çıktığımız bu yolda liderimizin Samsun'da vereceği önemli mesajları, büyük coşkuyu sabırsızlıkla bekliyoruz. Halkımızı bu büyük güne ortak olmaya, Cumhurbaşkanımızı kucaklamaya davet ediyoruz” dedi.

 Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz SKM ziyareti sonrası Havza Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek burada oda başkanı Erkan Acar ile görüştü.

Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek 31 Mart yerel seçimleri için destek istediler.

Yılmaz’a ziyaretlerde Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 20, 21 ve 22. Dönem Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Turan Çakır eşiklik ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı