Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Gidirli Mahallesinden olup, Ankara da ikamet eden Merhum Kadir Yılmaz’ın eşi, Mevlüt, Kazım, Kadir ve Metin Yılmaz’ın Anneleri ŞEHRİBAN YILMAZ vefat etmiştir.

*Çelikalan Mahallesinden Muammer Yıldırım’ın eşi, Osman, Sami ve Turan Yıldırım’ın Anneleri CENNET YILDIRIM vefat etmiştir.

*Hecinli Mahallesinden Ali Kırıkbaş’ın eşi, GÜLBEYAZ KIRIKBAŞ vefat etmiştir.

*Sivrikese Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mah. İkamet eden Ahmet Yıldırım’ın eşi, Çetin ve Av.Metin Yıldırım’ın Anneleri, RADİYE ABİDET YILDIRIM vefat etmiştir.

*Kuşkonağı Mahallesinden Musa Onur’un Babası, İLHAN ONUR vefat etmiştir.

*Sondaj Mahallesinden Hamit Demirel’in eşi, Sabit, Ferudun ve Merhum Ali Demirel’in Anneleri, İFFET DEMİREL vefat etmiştir.

*Mesudiye Mahallesinden olup, Bahçelievler Mah. İkamet eden Merhum Rahman Abacı’nın eşi, Av. Naci Abacı’nın Annesi, İSMET ABACI vefat etmiştir.

*Çamyatağı Mahallesinden olup, İstanbul’da ikamet eden, Musa ve İsa Duran’ın Anneleri, Hacı İbrahim ve Eski Muhtar Nevzat Şahin’in kardeşleri, FATMA DURAN vefat etmiştir.

*Belalan Mahallesinden olup, Değirmenüstü Mah. İkamet eden Hüsamettin Yıldız’ın oğlu, Ertuğrul Yıldız’ın kardeşi, ERDOĞAN YILDIZ vefat etmiştir.

*Yazıkışla Mahallesinden olup, Merzifon’da ikamet eden, Fatih ve Habibe Topçu’nun Babaları, RECEP TOPÇU vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden Şaban, Ahmet ve Miktat Özbek’in Kardeşleri, Ahmet ve Mehmet Özbek’in Babaları ALİ ÖZBEK vefat etmiştir.

*Çakıralan Mahallesinden olup, Ankara da ikamet eden Bayram, Hidayet, Hasan ve Aziz Aktaş’ın Babaları, YUSUF AKTAŞ vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
100. Yılda Yüz Öğrencimizle Samsun’dan Kurtuluş Yoluna Proje Gezisi
100. Yılda Yüz Öğrencimizle Samsun’dan Kurtuluş Yoluna Proje Gezisi
450 Yıllık Gelenek Samut Dede Hıdırellez Şenliği
450 Yıllık Gelenek Samut Dede Hıdırellez Şenliği