Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Gidirli Mahallesinden olup, Ankara da ikamet eden Merhum Kadir Yılmaz’ın eşi, Mevlüt, Kazım, Kadir ve Metin Yılmaz’ın Anneleri ŞEHRİBAN YILMAZ vefat etmiştir.

*Çelikalan Mahallesinden Muammer Yıldırım’ın eşi, Osman, Sami ve Turan Yıldırım’ın Anneleri CENNET YILDIRIM vefat etmiştir.

*Hecinli Mahallesinden Ali Kırıkbaş’ın eşi, GÜLBEYAZ KIRIKBAŞ vefat etmiştir.

*Sivrikese Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mah. İkamet eden Ahmet Yıldırım’ın eşi, Çetin ve Av.Metin Yıldırım’ın Anneleri, RADİYE ABİDET YILDIRIM vefat etmiştir.

*Kuşkonağı Mahallesinden Musa Onur’un Babası, İLHAN ONUR vefat etmiştir.

*Sondaj Mahallesinden Hamit Demirel’in eşi, Sabit, Ferudun ve Merhum Ali Demirel’in Anneleri, İFFET DEMİREL vefat etmiştir.

*Mesudiye Mahallesinden olup, Bahçelievler Mah. İkamet eden Merhum Rahman Abacı’nın eşi, Av. Naci Abacı’nın Annesi, İSMET ABACI vefat etmiştir.

*Çamyatağı Mahallesinden olup, İstanbul’da ikamet eden, Musa ve İsa Duran’ın Anneleri, Hacı İbrahim ve Eski Muhtar Nevzat Şahin’in kardeşleri, FATMA DURAN vefat etmiştir.

*Belalan Mahallesinden olup, Değirmenüstü Mah. İkamet eden Hüsamettin Yıldız’ın oğlu, Ertuğrul Yıldız’ın kardeşi, ERDOĞAN YILDIZ vefat etmiştir.

*Yazıkışla Mahallesinden olup, Merzifon’da ikamet eden, Fatih ve Habibe Topçu’nun Babaları, RECEP TOPÇU vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden Şaban, Ahmet ve Miktat Özbek’in Kardeşleri, Ahmet ve Mehmet Özbek’in Babaları ALİ ÖZBEK vefat etmiştir.

*Çakıralan Mahallesinden olup, Ankara da ikamet eden Bayram, Hidayet, Hasan ve Aziz Aktaş’ın Babaları, YUSUF AKTAŞ vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı