Şehit Recep Şahin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İlgi Odağı Oldu

Havza’da bulunan Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Turizm Lisesi) ilgi odağı haline geldi.

Şehit Recep Şahin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İlgi Odağı Oldu

Samsun Haber- Havza’da bulunan Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Turizm Lisesi) ilgi odağı haline geldi.

2013 yılında eğitim öğretime başlayan Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kısa sürede çevre il ve ilçelerin Milli Eğitim Müdürlüklerinin ilgi odağı haline geldi.

Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son olarak Merzifon Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat, Şube Müdürleri, proje heyeti ve okul müdürleri tarafından ziyaret edildi.

Ziyarette Merzifon Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat ve beraberindekiler Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ile Okul Müdürü Ahmet Demircan’dan okulun kuruluşu, faaliyetleri ve eğitim ile fiziki koşulları hakkında bilgiler aldılar.

Ziyarette Okul Müdürü Demircan okulun 2013 yılında kurulduğunu ve 30 öğrenci ile eğitime başladıklarını bu yıl ise 110 öğrencileri bulunduğunu ifade etti.

Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ise okulun gördüğü ilginin kendilerini memnun ettiğini belirterek; “ Okulumuz açılalı kısa bir süre oldu. Bu süre zarfında öğrenci sayısı ve okula olan ilgi hızlı bir şekilde arttı. İlçemizde bu tür başarılı okulların artması için çalışmalarımız devam ediyor.  Bu tür ziyaretler ile okulumuza olan öğrenci yönlendirmelerinin aratacağı inancındayım.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler