Sandık Müşahitlerine Eğitim Verildi

AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları tarafından sandık müşahit eğitimi verildi.

Sandık Müşahitlerine Eğitim Verildi

AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları tarafından sandık müşahit eğitimi verildi.

Havza Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını yapan Havza Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ayan seçimin sandıkta kazanıldığını hatırlatarak; “Biz gençler olarak gerek sahada gerek sandıkta her zaman aktif olarak çalıştık. Çalışmaya devam edeceğiz. Reisimizin izinde 2023 ve 2053 hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise 31 Mart yerel seçimlerinde hizmetlerin devam etmesi için seçimin önemli olduğunu vurgulayarak; “Ak parti ailesi olarak her zaman seçimlere hazır bir aileyiz. Bu seçimde de yine üzerimize düşeni yapacağız ve yüksek oy oranı ile yolumuza devam edeceğiz.” Dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise Ak Partinin gençlere her zaman değer veren bir parti olduğunu dikkat çekerek; “Bizler gücümüzü genç kardeşlerimizden alıyoruz. Hem sahada hem de sandıkta alınan başarıda gençlerimizin büyük payı var. Alacağınız bu eğitim ile sahada yapmış olduğumuz çalışmaların karşılığı olan oylarımıza sahip çıkılacak. İnşallah oy oranımızı arttırarak bu seçimden de başarı ile çıkacağız.” Dedi.

Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise  Ak Parti’de gençlerin her zaman değer bulduğuna dikkat çekerek; “Reisimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sizler çok kıymetlisiniz. 21 yaşımda kurucu ilçe başkanlığı yapmış biri olarak bunu yakinen biliyorum. Sizlerin özverili çalışmaları ile hedeflerimize daha güçlü ilerlemekteyiz.” Dedi.

Konuşmaların ardından müşahitlik, görevleri ve yetkileri konularında katılımcılara bilgiler verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor