Çiğdem Karaaslan, Havzalılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Havza’da düzenlenen kahvaltı programında ittifak partileri ile bir araya geldi.

Çiğdem Karaaslan, Havzalılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Havza’da düzenlenen kahvaltı programında ittifak partileri ile bir araya geldi.

Sözenler Semaverde düzenlenen kahvaltı programına Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, İttifak Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım iki partinin yönetimleri ve davetliler katıldılar.

İlk konuşmayı Yapan Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, programa katılan herkse teşekkür ederek, yapıcı ve ittifaka yakışır bir şekilde seçimi tamamlamak istediklerini vurguladı.

MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Havza’da ittifak adayı sonuna kadar destekleyeceklerini söyledi.

Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, seçimlerden sonra vatandaşlarımızın teveccühü ile belediye başkanı olduklarında uzlaşmacı ve kavgadan uzak bir siyaset yapacaklarını belirterek; “Bu bir hizmet yarışı, bizler ilçemize kazandıracağımız hizmetlere odaklanmalıyız. İttifaka zarar verecek konuşma söylemlerden uzak duracağız, program katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin 31 Mart'ta sadece belediye başkanlarını seçmeyeceğini belirterek, Türkiye'nin önüne çıkması muhtemel tehdit ve sorunlarla mücadele ettiğini vurguladı.

CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİN BİZE EMANETİDİR

"Bu süreçte bu tehdit ve sorunlarla birlikte mücadele edebilme, birlikte üstesinden gelebilme, birliğimizden aldığımız güçle beraber Türkiyeyi daha ileriye götürebilme adına çıktığımız yürüşün adı bu aslında" diyen  Çiğdem Karaaslan, şöyle devam etti: "Cumhur İttifakı milletimizin bize verdiği emanettir. Biz de bu emaneti başımızın üstünde taşıyoruz ve taşımaya devam edeceğiz. Çünkü 15 Temmuz bize gösterdi ki hiç beklemediğimiz, hiç ummadığımız anda hainler ortaya çıkabiliyorlar. 15 Temmuz bize millet olmanın, bir arada olmanın, kardeş olmanın, birbirimizden güç almanın bu vatan için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir."

YÜRÜYÜŞÜMÜZ GÜÇLENEREK DEVAM EDECEK

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin örnek bir duruş sergilediklerine işaret eden Karaaslan, "Allah onlardan razı olsun. Önümüzdeki süreçte de inşallah bu duruştan aldığımız güçle Türkiye'nin dört bir yanındaki yürüyüşümüz güçlenerek devam edecek" diye konuştu.

ŞEFFAF BİR DURUŞ SERGİLİYORUZ

Karşı tarafta neler olduğuna da bakılması gerektiğini vurgulayan Çiğdem Karaaslan, "Biz ne diyoruz: 'Milletimizin bize emaneti' diyoruz. Milletimizin önünde çok şeffaf, çok asil ve çok inandığımız bir duruş sergiliyoruz. Tıpkı siyasi hayatımıza başladığımız günden bugüne kadar olduğu gibi ama baktığımız zaman, diğer tarafta zillet ittifakı ne yapıyor, yine kapalı kapılar arkasında yine bir kısmını açıkladıkları, bir kısmını da açıklamadıkları birtakım iş birlikleriyle işi belli kıvama getirmeye çalışıyor açıkçası" değerlendirmesinde bulundu.

Karaaslan, partisinin Havza İlçe Başkanlığını ziyaretinin ardından kadınlarla bir araya geldi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Yeni Başkan Ramazan Gündüz
Havza Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Yeni Başkan Ramazan Gündüz
Havza’da Traktör Devrildi 3 Yaralı
Havza’da Traktör Devrildi 3 Yaralı