Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*25 Mayıs Mahallesinden Hüsnü Dündar’ın oğlu, Atıf ve Kamuran Dündar’ın Babaları, Şerafettin ve Rafet Dündar’ın Abileri RECEP DÜNDAR  

*Aşağı Yavucuk Mahallesinden Hacı Koca Ahmet Özdemir’in torunu Mustafa ve Gülfiye Özdemir’in kızı Serhat ve Aslı Bolat’ın Anneleri EMİNE ÖZDEMİR vefat etmiştir.

*Erikbelen Mahallesinden Halil Kaya’nın eşi, Ali, Mehmet, Mustafa ve Recep Kaya’nın Anneleri, ŞEHRİ KAYA vefat etmiştir.

*Kocapınar Mahallesinden olup, Almanyada ikamet eden Tahsin ve Enver Arslan’ın Babaları, KAMİL ARSLAN vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden Behçet ve Teyfik İnci’nin kardeşleri, Veli ve Seçim Özbek’in Anneleri, ŞERİFE ÖZBEK vefat etmiştir.

*Yaylaçatı Mahallesinden olup İstanbul da ikamet eden Merhum Recep Duran’ın Babası, Bilal Duran’ın abisi, Ramazan, Mustafa, Emrah ve Nebi Duran’ın Amcaları ŞERİF DURAN vefat etmiştir.

*İmircik Mahallesinden Celal Keskin’in kızı, Ömür Keskin’in kardeşi, Yaşar Durmaz’ın eşi, AYSEL DURMAZ vefat etmiştir.

*Şerifali Mahallesinden Mecit ve Bayram Aksel’in babaları, Eski Muhtar HİKMET AKSEL vefat etmiştir.

*Aşağı Yavucuk Mahallesinden Osman, Mustafa, Üzeyir ve İmam Hatip Hakkı Beşli’nin Babaları, Dursun Ali Beşli’nin dedesi Hacı DURSUN BEŞLİ  vefat etmiştir.

*Karahalil Mahallesinden Selim ve Muhittin Altun’un Abileri, Sami,Kazım,Mustafa,Kemalettin ve Halil Altun’un Babaları SALİH ALTUN vefat etmiştir.

*Şeyhali Mahallesinden Eski Muhtar Merhum Lütfi Coşkun’un kızı, Temel, Bayram,Metin ve Mehmet Coşkun’un kardeşleri, FAZİLE COŞKUN vefat etmiştir.

*Ersandık Mahallesinden HULİSİ BOLAT vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Kıyma Mesaisi
Havza'da Kıyma Mesaisi
Havza’da polisten sahte para uyarısı
Havza’da polisten sahte para uyarısı