Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı

Havza Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bir basın toplantısı ile Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’in aday tanıtımı yapıldı.

Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı

Havza Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bir basın toplantısı ile Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’in aday tanıtımı yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan Cumhur İttifakı kapsamında Havza’da Ak Partili Sebahattin Özdemir’in aday gösterildiğini belirterek; “Bundan sonraki süreçte aynı safta sıklaşıp çalışmalarımıza başlayacağız. 15 yıldır ilçemizde Ak Parti Belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyen sayın başkanımıza Murat İkiz ile gurur duyuyorum ve bundan sonrada yolumuza birlikte devam edeceğiz.” Dedi.

Kayan seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı ruhuna yakışır bir çalışma süreci göstereceklerine değinerek; “Bizler bu doğrultuda elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu sadece bir seçim birlikteliği değil, ülkemizin bekası için önemli.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise göreve yeni atana Kadir Kayan ve Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’e başarılar dileyerek; “Havza adına olabilecek en iyi isimler görevde. 15 yılda ilçemiz için çalıştık ve hep önceliğimiz Havza oldu. Bizler 3 dönem ilçemize hizmet etmekten her zaman onur duydum. Önemli olan Havza’yı Ak Parti belediyeciliği çizgisinde tutmak.  İlçemize hayırlı urlu olsun.” Dedi.

Konuşmaların ardından bir basın açıklaması yapan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli başta olmak üzere, önce memleket ve milletimin bekası için Cumhur İttifakını tesis eden Milliyetçi ve ülkücü camiaya teşekkür ederek; “Milliyetçi Hareket Partisinin Havza ilçe Başkanı sayın Uğur Yıldırım ve yönetimine; yine MHP'den bu dönem Belediye Başkan aday adayı olan önceki dönem Belediye Başkanımız Sayın Tuncer Keskin Bey'e ve ekibine göstermiş oldukları özverili davranışından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Hayatının her döneminin Havza’da geçtiğini belirten Özdemir; “ 2004 yılından beri Havza Belediye Başkanlığı yapan değerli başkanımız Murat İkiz Bey'e hizmetleri dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da nasip olur da Havzalı hemşerilerimiz teveccüh gösterir Belediye Başkanı olarak şahımızı seçerse, Havza için Murat İkiz başkanımızın ve daha önce görev yapmış tüm başkanlarımızın fikir ve önerilerini her daim dikkate alacağız. Ben değil biz odaklı, Tüm Havzayı kucaklayan, sivil toplumun tüm paydaşları ile istişare eden bir yönetim arzuluyoruz inşallah. Kavgasız, çekişmesiz, dikleşmeden dik duran, birlik ve beraberlik içinde bir yönetim tarzımız olacak inşallah. Değerli hemşerilerim 31 Mart seçimlerimizin Havzamıza, Samsunumuza, Ülkemize ve Ümmetin bel bağladığı yüce Türk Milletine hayırlı uğurlu olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.

Tanıtım ve basın toplantısına Havza Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ayan, Kadın Kolları Başkanı Zeliha Tufan, İlçe yöneticileri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Karaaslan Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor
Karaaslan Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor
6 İlçede Aranan Hırsızları Havza Emniyeti Yakaladı
6 İlçede Aranan Hırsızları Havza Emniyeti Yakaladı