Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Ereli Mahallesinden Merhum Hasan Kılıçalp’in eşi, Bayram, Ramazan ve Kadir Kılıçalp’in Anneleri, MENŞURE KILIÇALP vefat etmiştir.

*Mısmılağaç Amahallesinden Merhum Murat Ünal’ın eşi, Bayram ve Rahim Ünal’ın Anneleri, SATİ ÜNAL vefat etmiştir.

*Aslançayır Mahallesinden Merhum Hüseyin Karaçoban’ın oğlu, Sevil Özdemir’in Babası, Merhum Bayram ve Abdullah Karaçoban’ın kardeşleri, Hüseyin Karaçoban’ın Amcası İBRAHİM KARAÇOBAN vefat etmiştir.

*Çakıralan Mahallesinden olup, Çorlu’da ikamet eden Merhum berber Nizamettin Kalpaklı’nın eşi, Hasan, İhsan, Ramazan ve Dursun Kalpaklı’nın Anneleri GÜLNAZ KALPAKLI vefat etmiştir.

*Üniversite Mahallesinden Abdullah Köseoğlu’nun eniştesi, ŞEVKİ SAĞLAM vefat etmiştir.

*Elmacık Mahallesinden olup İzmir de ikamet eden, Merhum Muammer Korkmaz’ın eşi, Duran, İmran, Şerife Korkmaz’ın Anneleri, GÜLFER KORKMAZ vefat etmiştir.

*Çakıralan Mahallesinden olup 25 Mayıs Mah. İkamet eden Kalebodur Ustası Hasan Yıldırım’ın eşi, Murat, Kadriye ve Hüseyin Yıldırım’ın Anneleri, SAFİNAZ YILDIRIM vefat etmiştir.

*Karageçmiş Mahallesinden Yusuf Pehlivan’ın eşi, Harun, Bayramcan ve Tuba Pehlivan’ın Anneleri, ZEYNEP PEHLİVAN vefat etmiştir.

*Değirmenüstü Mahallesinden Kemal, Mustafa ve Fatih Arar’ın Babaları, Em.Öğretmen MEHMET ARAR vefat etmiştir.

*Cevizlik Mahallesinden Yılmaz, Kaplan,Gülşen ve Nurkız Babaoğlu’nun kardeşleri, Lütfiye Akkuş, Sait, Bilal ve Yasin Babaoğlu’nun Babaları, ARSLAN BABAOĞLU vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza TSO’dan Üyelerine 15000 Maske
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı
Havza Belediye Atölyesi, Üretime Başladı