Havzalı Muhtarlardan Fizik Tedavi Merkezine Ziyaret

Havza Muhtarlar Derneğinden, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ve Havza Belediyesi'nin imzaladığı protokol çerçevesinde yapılan Havza Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkez Müdürlüğüne ziyaret.

Havzalı Muhtarlardan Fizik Tedavi Merkezine Ziyaret

Havza Muhtarlar Derneğinden, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ)  ve Havza Belediyesi'nin imzaladığı protokol çerçevesinde yapılan Havza Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkez Müdürlüğüne ziyaret.

İlçemizde yapımı tamamlanan ve tefrişat çalışmalarının devam ettiği Havza Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Muhtarlar burada Hastane Müdürü Mehmet Yıldız ile bir araya geldiler.

Hem tanışma hem de ziyaret kapsamında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiklerini belirten Dernek Başkanı Ahmet Çavdar; “Bu gün Havza Muhtarları derneği olarak havza ilçemizde yeni hizmete açılan Karadeniz bölgesinin tek fizik tedavi Hastanesinin, değerli Müdürü Mehmet beyi ziyaret ttik. Hastanemizi gezerek bilgi aldık, müdür beyin yakın ilgi ve alakasına teşekkür ediyoruz”dedi.

Ziyarette Havza Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkez Müdürü Mehmet Yıldız, merkezin tefrişat çalışmaları itibari ile poliklinik hizmete vermeye başlayacağını belirtilerek yürütülen çalışmalar hakkında muhtarlara bilgiler verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Yeni Başkan Ramazan Gündüz
Havza Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Yeni Başkan Ramazan Gündüz
Havza’da Traktör Devrildi 3 Yaralı
Havza’da Traktör Devrildi 3 Yaralı